2733
2734
عنوان

نامزد سابقمو الان دیدم 😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1242 بازدید | 42 پست
نمیدونم نه بابا لاشیه

به نظرم باید به شوهرت بگی و ازش کمک بخوای اگرم دعوا کرد بگو من ازت کمک میخوام که این ادمو از زندگیمون پاکش کنیم نه اینکه بین خودمو خودت رو بهم بزنیم 

من خود به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود''''''' ولی بی جونم! گمم!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اخه بخدا حرفی نزدم فقط سلام و علیک بود

مگه حالا چیشده؟؟اون عوضی نمیدونست شوهر کردی

رفیق تواین دنیا 793093541آدم هست همینطوری که عددهارو نادیده گرفتی،حرفاشونم نادیده بگیر...:)🤞🏻😌ممدقولی✅ممدقلی❌

.🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷برا شفا من و رفع گرفتاری ها زیادم یه حمدصلوات از ته دل میفرستی بدجور محتاج دعاتونم 💔💔🫂

برای شفا من یه 🌹حمد🌹میخونید لطفا 🥺😭💔🙏                    حذف تاپیک

اسی من دفه قبل تو فرودگاه نامزد قبلیم‌ و دیدم اونم خیلی پروه اومد نشست کنارم و شروع کرد به حرف زدن هر کاری کردم نشد ازش جدا بشم پروازمونم یکی بود 😕 به محض رسیدن اول یکم خودم و مظلوم کردم🙂 برا شوهرم و همه چی و توضیح دادم گفتم ت‌و این همه پرواز باید پروازمون یکی میشد تو این همه جمعیت باید من و میدید ؟ اینا فقط از بدشانسی من میتونه باشه اینکه ناخواسته مجبور شدم تحملش کنم ازت عذر میخوام 😔 اونم بغلم کرد و گفت دوست دارم ❤️

گر قیامت قصه باشد من کجا بینم تورا 💔
وای این شوهرا دوتا چشم ماورایی دارن از همه چی خبردار میشن باید همیشه فکر کنین که شوهرتون میبینتتون و ...

کاری نکردم حالا محلم نمیذاره بخدا نرفتم خونه از استرس میگه نمیخوام باهات حرف بزنم

چی بگم بهش؟

همون لحظه که همسرت این حرفو زده باید میگفتی اتفاقی طرفو دیدی وفقط جواب سلامش رو دادی خیال شوهرت رو راحت میکردی که دلت تماما پیش شوهرته نه کسی دیگه الانم اگه دیدی ازت چیزی پرسید بهش بگو وتاکید کن نخواستی ارامششو بهم بزنی فکرشو درگیر کنی که اون لحظه چیزی نگفتی

حس بودنت، قشنگترین حس دنیاست❤️❤️همیشه باشی عشق من...