2752
2734

اینا میگه چهار نفر بودن سهمشون رو بردم فقط اب با استخونش زو گذاشته مونده برا خودمون عادی ناراحت شم ؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
من کله رو با بچمم تقسیم نمیکنم خون مادرشوهرت حلاله

مامانش داده،ربطی به مادرشوهرش نداره😁

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

مادرت خواسته مثلا به مادرشوهرت احترام بذاره.هم خووشو هم تورو پیش اون محترم کنه. مامان منم همیمه تقریبا به مادرِ بابام که مادرشوهر خودش میشه احترام میذاره. من کلا خوشم نمیاد ازین رفتارا.ولی قبول دارم ادم یا واسه کسی چیزی نده یا درستو حسابی بده. شمام وقتی به مادرخودت گفتی بیاد هم بپزه هم دورهمی بخورید باید به مادرهمسرت هم همون حد احترامو بذاری مگه اینکه کلا باهردو یکجور، کاری نداشته باشی.خودت میپختی صداشم درنمیوردی تنهایی میخوردی

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم
2706