2752
2734

من آدمی هستم که طاقتم زیاده و با هر شرایطی زود وفق می دم خودمو اصولا زیاد اعتراض نمی کنم یا  ناراحت بشم به روی خودم نمیارم

مثلا جایی اذییت بشم تحمل می کنم ولی یه مدتیه فهمیدم کارم واقعا اشتباهه یه جاهایی واقعا لازمه آدم اعتراض کنه و حتی باید غر زد 

چون پیش اومده برام شنیدم پشت سرم گفتن ولش کن فلانی(ینی من) نمی فهمه 

یا میگن فلانی که ناراحت نمیشه

خداجونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها ،میشه من دیر بمیرم ؟! اخه نمی خوام بچه ام هم مثل خودم بی مادر بزرگ بشه ،تو که بی مادری نکشیدی ببینی چه دردیه 😔😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من توی خانواده ای بودمو هستم که باکرگی برای دختر امر مهم و مقدسی نبوده هیچوقت، برای همین وقتی هم سن ...

اهل کجایی ؟ما که دستمال ازمون میخوان چه بافرهنگین 

لطفا منو تعلیق نکنید 
اهل کجایی ؟ما که دستمال ازمون میخوان چه بافرهنگین 

تهران شهرری

زدن یه حرف مخالف یا نقد کردن یا نظر دادن آدابی داره که اگه رعایت نکنین و درجواب مثل خودتون حرف زدم نباید ناراحت بشید، همونطور که من ناراحت نمیشم ♥️
2731
من آدمی هستم که طاقتم زیاده و با هر شرایطی زود وفق می دم خودمو اصولا زیاد اعتراض نمی کنم یا  نا ...

اره خیلی اشتباهه با اینکه ۱۹سالمه شاید سنم کمه ولی دیدم که متاسفانه اینجور خانوما رو میگن فلانی فهمشو نداره عقل نداره و اینا شما فداکاری زیاد کردید هر چیزی اذیتتون میکنه باید گفته بشه توقعاتتون رو ببرین بالا از آدما با همه چیز سازگار نشید 

لطفا منو تعلیق نکنید 
تهران شهرری

منم یه زن عمو دارم دماوندی هستن اصلا رسم دستمال براشون مسخره میاد فقط عقد مهمه 

خداجونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها ،میشه من دیر بمیرم ؟! اخه نمی خوام بچه ام هم مثل خودم بی مادر بزرگ بشه ،تو که بی مادری نکشیدی ببینی چه دردیه 😔😔
منم یه زن عمو دارم دماوندی هستن اصلا رسم دستمال براشون مسخره میاد فقط عقد مهمه 

اشتباه ریپلای کردین

زدن یه حرف مخالف یا نقد کردن یا نظر دادن آدابی داره که اگه رعایت نکنین و درجواب مثل خودتون حرف زدم نباید ناراحت بشید، همونطور که من ناراحت نمیشم ♥️
اره خیلی اشتباهه با اینکه ۱۹سالمه شاید سنم کمه ولی دیدم که متاسفانه اینجور خانوما رو میگن فلانی فهمش ...

کلا یه چیز که خیلی اشتباهه 

زیاده روی کردنه 

من تو دوست داشتن افراد زیاده روی کردم 

و من و از یه دختر شاد به غمگین ترین دختر تبدیل کرد

😅😅 چند تاشو بگو خب  تا یاد بگیریم

ببین هیچ وقت تو جمع بین مردم با یه مرد دعوا نکن صداتو نبر بالا یا که بخوای بزنیش حرف بد بزنی فحش بدی این بدترین کارههه

لطفا منو تعلیق نکنید 
اره خیلی اشتباهه با اینکه ۱۹سالمه شاید سنم کمه ولی دیدم که متاسفانه اینجور خانوما رو میگن فلانی فهمش ...

اره واقعا یه بار خونه ی مادر شوهرم فاضلابشون بو میداد من به روی خودم نیاوردم گفتم یه روز اومدم خونشون بزار غر نزنم شاید خجالت بکشن 

شب که داشتم میرفتم خونه ی خودم مادر شوهرم به خواهر شوهر مجردم گفت اشغال ها رو بزار بیرون 

بعد خواهر شوهرم گفت بده عروست ببره اون بو نمی فهمه 

واقعا دلم شکست 🥺

کلا یه چیز که خیلی اشتباهه  زیاده روی کردنه  من تو دوست داشتن افراد زیاده روی کردم  ...

درک میکنم از این به بعد تو دوست داشتن خودت زیاده روی کن   😁

لطفا منو تعلیق نکنید 

من عیبای شوهرمو جلوی دوستا و فامیلام بصورت دردل میگفتم 

دردل اونی ک دوست دارع غصاو میخوره اونی ک دشمنته شاد میشه 

و خعیلییییییییییییی پشیمونم هیچ کس کاری برام نکرد فقط ابرو خودم شوهرمو بردم الان ک ابرو داری میکنم خ همه چیز بهتره 

2706