2752
2734
عنوان

میگن دعام گاها گیراس😍💕🌸 بیاین براتون توحید بخونم🌼🌷

| مشاهده متن کامل بحث + 276 بازدید | 67 پست

سلام لطفا واسه منم دعا کن اونی که دوسش دارم برگرده همه چی خراب شده دعا کن پدر و مادرش دوباره راضی شن برگرده 😭😭😭😭😭😭 تو رو خدا از ته دلت برام دعا کن منم الان میزم حرم دعا میکنم واست 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من لطفا 

یا علی....خانما درخواست دوستی میدید قبلش تو یکی از تاپیکام کارتون رو بگید که رد نکنم...تاپیک اولم همیشه بازه هر کس بخواد میتونه اونجا کامنت بذاره.....به حق شهدای کربلا اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
2731
برای بیش فعالی پسرم

ان شالله بهتر بشن عزیزدلم

خانم فاطمه زهرا خودشون شفاعت گری کنن برا نیت تون

نفرین؟ سپردن به خدا؟ برای نابودیت تنها خودت کافی هستی  صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... 
منم لطفا از ته دلت دعا کن  انشاالله به هرچی میخوای برسی  اللهم صلی علی محمد وال مح ...

خوندم 

🥰😘🥰

الهی به هرچی میخوای برسی خوشبخت شی عاقبت بخیر شی

نفرین؟ سپردن به خدا؟ برای نابودیت تنها خودت کافی هستی  صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... 
میشه واسه پسرم دعا کنی اسمش امیرحسینه

ان شالله

به هرچی میخواد برسه

خدا هرگز دستشو ول نکنه.. عاقبت بخیر شه الهی امین

سلام لطفا واسه منم دعا کن اونی که دوسش دارم برگرده همه چی خراب شده دعا کن پدر و مادرش دوباره راضی شن ...

لطفامیری حرم دعاکن ماهم خونه دارشیم رویام 

برات ایت الکرسی میخونم حاجتت براورده شه

لطفاواسه خونه دارشدنمون یه صلوات بفرستین خداخیرتون بده

هه سلام خوبی نون ببرییی جون 

برا منم دعا کن اونی که میخام بشه فا ل حافظ گرفتم گفت خیال پردازی نکن😐😑

میشه برای حاجتم صلوات بفرستی💔 فرستادی لایک کن  منم برات می‌فرستم🥺
سلام لطفا واسه منم دعا کن اونی که دوسش دارم برگرده همه چی خراب شده دعا کن پدر و مادرش دوباره راضی شن ...

سلام عزیزدلم چشم حتما قربونت برم

الهی برسی برات سوره ضحی میخونم ۱۱ بار مجربه خیلی

2706