2733
2734

من خوراک بادمجون دارم بدون پلو

يک‌ روز كه تصورش را نمیكنی،جايی كه در خواب هم نديده‌ای،لحظه‌ای كه به هيچ چيز فكر نمیکنی،و تازه رها شده ای از بند آرزو،از جانب پروردگار دريافت خواهی كرد ،چيزی فراتر از آنچه در طلبش بودی...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بله

شوهرم نمیخوره

🇮🇷❤ مرحبا لشکر حیدر کرار👊🏻 مرحبا جَیش رسول الله❤️🙌🏻🇵🇸 تَرۡمِيهِم بِحِجَارَةٖ مِّن سِجِّيلٖ  باشد که شبانگاهان برسرشان بریزیم همچون عقابان تیزپروازی که شب و روز برایشان معنا ندارد.. شهید احمد متوسلیان.    اونا کوادکوپتر داشتن طفلیا   با پوشش مناسب و رعایت حجابم خفت تذکر گشت و جریمه اش رو نمیکشم😌

پلو بادمجون غذایی خوشمزه ولذیذ،نوشجونتون 

مواد لازم :

برنج چهار پیمانه

سینه مرغ یک عدد 

بادمجون دو عدد

پیاز یک عدد بزرگ 

رب یک ق غ 

نمک ،فلفل سیاه ،پودر پاپریکا ،زدچوبه به مقدار لازم

سلام من همون کاربر اصلیم یه چندوقت دست دخترخالم بود باز خودم برگشتم اما کمرنگتر امیدوارم خوب باشید

ابتدا بادمجان ها را به صورت حلقه ای یا نگینی خرد می کنیم، سپس یک تاه مناسب روی حرارت قرار می دهیم و مقداری روغن اضافه می کنیم. پس از اینکه روغن داغ شد بادمجان ها را اضافه می کنیم.

سلام من همون کاربر اصلیم یه چندوقت دست دخترخالم بود باز خودم برگشتم اما کمرنگتر امیدوارم خوب باشید

خدا خیرت بده یادم انداختی بادمجون درست کنم ناهار. عزا گرفته بودم چی درست کنم😅😅😅

🚫تاپیک من نیا، اگه دهن دریده ای، اگه با زبونت مث مارغاشیه نیش میزنی، اگه افتخارت اینه کسی حریف زبونت نمیشه.من شاید جواب ندم ولی میگذارم خدا جوابتو بده. اون بهتر حالیت میکنه😉
بدمجونام بعضی وقتا جیر میشن چرا

قبلش بذار تو اب نمک موقع سرخ کردن هم یه ذره اب بریز 

دیروز ناهار داشتم

🤣شما هم  مثل من تصمیم گرفتید بادمجونها رو   تموم  کنی

من  پریروز   کشک بادمجون

دیروز  خورشت  بادمجون

امروز  میخوام   میرزا قاسمی بزارم

میشه یه روز تایپک بزنم  بگم هورااااا بلاخره وزنم  ۶۰ کیلو شد  
2706