2733
2734
عنوان

واقعا راهی هست صاحب خونه بشیم؟ 😓

| مشاهده متن کامل بحث + 571 بازدید | 39 پست

شهر وروستا نداره،هرجا دل خوش باشه وسر اسوده رو بالشت بره شب،بهترین جا دنیاس،روستا برای کسی که نبوده اونجا سخته،ولی۷دقیقم راهی نیست،اگ هنسرت ادم بی خیالی نیست،برید تا زماتیکه مسکن نلی ها تحویل بدن

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

شهر وروستا نداره،هرجا دل خوش باشه وسر اسوده رو بالشت بره شب،بهترین جا دنیاس،روستا برای کسی که نبوده ...

آره خیلی سخته واسه کسی که همش تو شهر بوده

خب یچیز دیگه ما کل سرمایمون رو خرج خونه ساختن تو روستا کنیم باز نمیتونم مسکن ملی بگیریم حیفم میاد پولمو اونجا خرج کنم و از اخرم مسکن ملی دربیاد پول نداشته باشیم بدیم و همه جامون بسوزه

فقط 12 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بابت نی نی خوشگل تو دلم🙈❤💕🤲🏻منتظر اومدنت هستم عشق مامان و بابا🥰#محمد ماهان من
2731

میتونی زمین هارو تبدیل کنی به چه باغچه کوچیک مثلا نهال میوه بکاری یه گوشه استخرویه خونه درست کنی هم برای تفریح هم ارزش زمین هات زیاد میشه کنارشم صیفیجات بکاری برای فروش 

سوره ملک رو هرشب بعد از نماز مغرب و عشا بخون قبل از یه سال خونه دار میشی اینو از ینفر از همین کاربرا شنیدم دقیقشو فک کنم جستجو کنی تو گوگل ببینی من خودم حقیقت خیلی نمازام به موقع نبودن ولی هروقت مغرب و عشا خوندم ملک هم‌خوندم ولی یسال بیشتر شده هنوز خونه نداریم 

چطور ۷ دقیقه فاصله داره اما هیچ امکاناتی نداره؟ 

باورش سخته اما دلیلش همینه که نزدیک به شهره

هرکس هرچیزب بخاد میره از شهر میخره نون وگوشت و...... 

حتی یه سوپر مارکت نداره. جزو محروم ترین مناطقه

بدم میاد حتی از اسمش

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بابت نی نی خوشگل تو دلم🙈❤💕🤲🏻منتظر اومدنت هستم عشق مامان و بابا🥰#محمد ماهان من
با این طرز خرف زدنت همین اوارگی حقته.خیلی بد حرف میزنی 

حالا تو چرا سوزت گرفته

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آره خیلی سخته واسه کسی که همش تو شهر بوده خب یچیز دیگه ما کل سرمایمون رو خرج خونه ساختن تو روستا کن ...

مگه قسط مسکن ملی رو پرداخت نکردی؟

سعی میکنم اگر نظرو راهنمایی که میکنم اول کل تایپیک رو بخونم وطبق شرایط استاتربعدا نظر بدم پس ممنون میشم اگر نظری تو تاپیکم دادین کل تاپیکارو بخونید و ازشرایطم آگاه باشیدبعدا نظر بدین اینجوری همو با حرفامون اذیت نمیکنیم🌺🪻🌺🌷
آره خیلی سخته واسه کسی که همش تو شهر بوده خب یچیز دیگه ما کل سرمایمون رو خرج خونه ساختن تو روستا کن ...

پس صبر کن مسکن نلی ها به نوبتن،یسریا درحال تحویلن ویسریا تازه دارن میان واریز نیره براشون،یسر به بنیاد مسکن بزن،واسه یسریا مستقیم کارشون اکی میکنن

باورش سخته اما دلیلش همینه که نزدیک به شهره هرکس هرچیزب بخاد میره از شهر میخره نون وگوشت و......&nb ...

نمیدونم اما روستاهای اینجا که نزدیک شهر هستن هیچ تفاوتی ندارن،، فقط خونه و زمین ارزونتره،، تازه من به همسرم میگم بریم یکی از روستاها که زمین بزرگتر باشه بتونیم درخت بکاریم تو حیاطمون

چرا سوزم بگیره.حرف زدنت زشته با این طرز حرف زدنت همون روستا هم زیادیته باید بری پشت کوه

دلم نمیخاد مثل این اسکولا باهم یحث الکی کنیم و بد وبیراه بگیم

هرکسی یه اخلاقی داره پنج تا انگشت مثل هم نیستن منم اینطوریم واسم سخته تمسخر شدن به دست دیگران. وقتی تو شرایط کسی نیستی قضاوت نکن.کاااش یه دینی میبود یاد میداد بقیه رو قضاوت نکنید ای مردم قضاوت نکنینننن چقد یه ادم باید نفهم باشه بخاطر یه موضوع کوچیک اینطوری بدبختی یکیو بکوبه تو سرش. بنظرم قبل اینکه داخل تاپیکا نظر بدی رو اخلاقت یکم کارکننن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706