2752
2734
عنوان

واقعا راهی هست صاحب خونه بشیم؟ 😓

| مشاهده متن کامل بحث + 566 بازدید | 39 پست
چرا سوزم بگیره.حرف زدنت زشته با این طرز حرف زدنت همون روستا هم زیادیته باید بری پشت کوه

حتمن یه چندتا بیشعور دوربرم مث تو هستن که باعث شد این حرفو بزنم. حالاا فهمیدی

فقط 14 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بابت نی نی خوشگل تو دلم🙈❤💕🤲🏻منتظر اومدنت هستم عشق مامان و بابا🥰#محمد ماهان من
نمیدونم اما روستاهای اینجا که نزدیک شهر هستن هیچ تفاوتی ندارن،، فقط خونه و زمین ارزونتره،، تازه من ب ...

از بخت و. اقبال ما اینطوریه اونجا

کاش حداقل امکاناتش خوب میبود میرفتم بخدت

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بابت نی نی خوشگل تو دلم🙈❤💕🤲🏻منتظر اومدنت هستم عشق مامان و بابا🥰#محمد ماهان من
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چه زشت و وقیجانه . نمیتونید کمک کنید نمکم حداقل رو زخم کسی نریزید😒😒😒

ببین توروخدا چطوری صحبت میکنه

خاک توسرمون که همچین مردمی دور برمون داریم. دلیل بدبختیامون هم یکی مث همیناس. 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731

اگه 900متراست اگرمجوزساخت میدن یک ساختمان کوچک که زیادهزینه نکنیدبسازیددورش رودرخت میوه بکارید توش زندگی کنیدبعداکه خونه دارشدیداونجابراتون میشه یک مکان تفریح آخرهفته بریداونجا من خیلی پولدارهادیدم کلا میرن خانه باغ توی روستا زندگی میکنند

پول خونه ای که میخواین بسازین و پود زمین و طلاهات و کمی وام بگیرید یک زمین شهر بخرید به نام هر دوتون بعد آروم آروم بسازید زمین شهر بیشتر گرون میشه تا مهر اینکار را بکنید تورم آبان ماه وحشتناک میسه

ببین توروخدا چطوری صحبت میکنه خاک توسرمون که همچین مردمی دور برمون داریم. دلیل بدبختیامون هم یکی مث ...

دلیل بدبختیامون یکی مثله تو هست که با حرف مردم زندگی میکنی و هیچ اعتماد بنفسی نداری

بی تربیت.خودت بیشعوری که بیشعور دور برت زیاده

برو بابا

1
5
10
15
20
25
30
35
40