2733
2734

قلب بچه م تشکیل نشد و امروز با کمک دکتر قراره سقط کنم.میخواد بهم قرص بده خیلی میترسم کلی قرص آرامبخش خوردم بچه نه رشد میکنه نه قلب داره.عیب نداره خدا بازم بهم میده اما با این حال روحیم چه کنم؟ چقدب قراره درد بکشم؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من رفتم کورتاژ کردم در خودم ندیدم اون درد و اون همه خون ریزی رو تحمل کنم کورتاژ ن درد داره ن خونریزی خیلی راحته دیگه هی فرت و فرت سونو بقایا هم لازم نداره بری

میگن دعای نی نی سایتی های عزیز خیلی گیراس یه مشکل خیلی بزرگ تو کار شوهرم افتاده میشه براش دعا کنین هرچه زودتر گره از کار شوهرم باز بشه

وووا گلم مشکلینیست قسمت نبوده من دوتا سقط داشتم قلبشون تشکیل نشدده یه بچه هم ب دنیا اومد خوشکل فوت کرد.   رفت.   الان خدا بمن. بچه داده سالم.   حتما خوبشو بت میده نگران نباش.   اصلا. استرس نداشته باش حکمت بوده حتما  

محمدم  زیر خاکی ومن   بیقرار توام پسر گلم فدات شم   

نمیشه یه کوچولو دیگه صبر کنی ببین این ازمایشات همش احتماله اونقدر دقیق نیست حتی مورد هست ازمایشو میفرستان تا خارج که درست انجام بشه چندین دکتر برسی میکنن تا بلاخره سقط بشه یا نه یه مورد دیگم بود فک میکردن دوتا دوقلوی درشت داره تو شکمش ولی به دنیا اومد دیدن یه دختر وسط این دوتا پسر بوده یه کوچولو صبر کن یه کوچولو 

عجله نکن

کارایی مثل شستن لباس با دست در حالت نشسته

ورزش نسبتا سنگین

پله رو بالا پایین کردن

رو انجام بده بزار شروع خونریزی طبیعی باشه

منم یه سقط داشتم رفتم بیمارستان با نامه ی پزشک واسه سقط بهم گفتش سقط پوچ خیلی راحته

برو خونه کارای سنگین کن و بعد خود بیمارستان آدرس یه عطاری رو بهم داد که داروی گیاهی و دم کرده مخصوص سقط داشت

اینقدر هم یخت می‌گرفت برای دادنش

با سونوهای بارداری و نامه ی بیمارستان بهم دارو داد

و واقعا هم خیلی سخت نبود

من تو خونه سقط کردم

و نیازی هم به کورتاژ نبود

حالا برو بیمارستان ولی بزار روندش خودش شروع بشه

فقط 16 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من رفتم کورتاژ کردم در خودم ندیدم اون درد و اون همه خون ریزی رو تحمل کنم کورتاژ ن درد داره ن خونریزی ...

دقیقا، من سه تا سقط داشتم. دفعه دومی خودش با قرص و درد زیاد ، مرده دنیا اومد ولی بقایا موند. سه ماه کامل خونریزی داشتم، هر کار کردم با دارو و ... نیوفتاد تا باز رفتم بخاطر همون یه تیکه بستری شدم و کورتاژ کردم دوباره.

دفعه سوم ، باز کامل درنمیومدش، کلی درد رو کشیدم، نصفه در اومدش، برد کورتاژ  اخر سرش.

گفتم کاش از اول میبرد کورتاژ

دقیقا، من سه تا سقط داشتم. دفعه دومی خودش با قرص و درد زیاد ، مرده دنیا اومد ولی بقایا موند. سه ماه ...

اره دیده بودم سقط چجوریه ترسیدم ب دکترم گفتم از همون اول کورتاژم کن

بعضی ها جفتشون بزرگه یا کامل در نمیاد یا با درد شدید من خودمبعد کورتاژ دکترم گفت جفتت اندازه بچه ۳ماهه بود

میگن دعای نی نی سایتی های عزیز خیلی گیراس یه مشکل خیلی بزرگ تو کار شوهرم افتاده میشه براش دعا کنین هرچه زودتر گره از کار شوهرم باز بشه
2706