2752
2734
عنوان

با شوهرم بحثم شد +اسکرین شات

| مشاهده متن کامل بحث + 557 بازدید | 30 پست
شوهرت دروغ گفته شوهر من نظامیه دختری از ده فرسخی پادگان رد شه دوربینا چک میکنن اصلا اجازه نمیدن سربا ...

شوهرم هست عزیزم فقط نمیدونم چرا دروغ گفته البته خداکنه دروغ باشه 

عزیزم شما با این رفتارت کاری میکنی دفعه بعد اصلا بهت نگه. بعدم مردا بلوف زیاد میزنن

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اخه زمان ما داشتن دانش آموزا مدیر مدرسمون بدونه مداد چشم بهم داده بود ک بالای لبمو سیاه کنم چون من س ...

عوو دیگه اون زمان گذشت الان ابرو هاشونم بر میدارن موهاشونم رنگ میکنن خیلیاشون حتی با آرایش میرن مدرسه😂

چیزی از رحم تو این شهر ندیدم جاش اندازه روحیه‌ام، قوی‌ام برای دوییدن سریعم اولویت هدفام دوری از بقیه‌ست وقت یکمی تنهاییه دیگه وقت لش بازی نی سر بالایی ما واسه تو سر پایینی پیاده گاز بده بینم چند تا میری ؟#شایع
2731
عزیزم شما با این رفتارت کاری میکنی دفعه بعد اصلا بهت نگه. بعدم مردا بلوف زیاد میزنن

اخه وقتی دوست بودیم اینجور کارا و حرفا نمیزد الان عقد کردیم اینجوری گفت 

عزیزم اومده واست تعریف کرده محض خنده شما اینجور واکنش نشون میدی حساسش میکنی؟ بخند بره بابا

وقتی اینجور رفتار میکنی فکر میکنی بعدا اتفاقی بیفته بهت میگه؟

بچه ها دبیرستانی الان خیلی شر و شیطون هستن 

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 

منظور از نگاه نکردن اینه که نگاه(توجه) نکردند! 

دیدن با نگاه کردن فرق می‌کنه. 

افراد در صورت نابینا نبودن، به واسطه ی قدرت بینایی، محیط و اشیاء پیرامون خودشون رو می‌بینند!!!. 

ایشون هم دیدند! 

به همین سادگی.

انقدر سخت نگیرید. با شریک زندگیتون مثل یک زندانبان یا یک والد سختگیر برخورد نکنید. 

این رفتاد به شدت آزار دهنده است. 

ایشون هم کار جالبی نکردند که برای شما که احتمالا از روحیه ی حساستون باخبر هستند، از رفتار شیطنت آمیز دختر بچه ها تعریف کردند؛ در صورتی که موضوع مهمی نبوده. 

البته که به نظر من از روی صمیمیت این کار رو کردند و به عنوان یک اتفاق بامزه تعریفش کردند.  

ولی شما با این برخورد ها، باعث ایجاد ترس و در نتیجه مخفی کاری در شریک زندگیتون خواهید شد.  

If it’s not making me happy or making me better, I’m busy 
اخه زمان ما داشتن دانش آموزا مدیر مدرسمون بدونه مداد چشم بهم داده بود ک بالای لبمو سیاه کنم چون من س ...

اونموقع گذشت الان ازابتدایی سبیل ندارن  بچه های الان بادودوره قبل مقایسه نکن اینا زلزله هستن

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
اخه وقتی دوست بودیم اینجور کارا و حرفا نمیزد الان عقد کردیم اینجوری گفت 

مثلا میخوان توجه جلب کنن 

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          
منظور از نگاه نکردن اینه که نگاه(توجه) نکردند!  دیدن با نگاه کردن فرق می‌کنه.  افراد ...

اخه منم یچیز پیش بیاد نمیتونم تعریف کنم خیلی عصبی میشه بعد خودش میادتعریف میکنه 

الان خوابیده برم پیامامو پاک کنم نبینه🤣

آره

با این حسودی کردن ها انگار داری ضعف نشون میدی

خودت رو بالا بدون وقتی تو رو داره چرا باید به بقیه نگاه کنه

وقتی خودت چنین تفکری داشته باشی کم کم به اون هم القا میشه چه‌بسا همین الانشم همین پس ذهنش باشه

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 
ما نسل سوخته ایم

من خواهرم کلاس هفتم رفت امروز رفت تمام صورتش رو شمع کرد

اون یکی ۱۷ سالشه لیزر میره خیلی وقته

دیگه گذشت اون دوران

اون وقت من تا ۲۰ سالگی سبیل داشتم🤣

2706