2752
2734
لباس از کسی قرض بگیر بپوش بابا تو بارداری همه شرایط سخته سایز ادم‌لباس نیس... من ی مهمونی دعوت شدم ب ...

اگه بارداری واونموقع تازه بچت دوماهشه مثلا انشالله اینو نگیر 

این لباس تینیجریه و کمر باریک لازم داره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یه لباس دارم شیری رنگه عکسشم فرستادم براش یه وقت ناراحت نشه بگه سفید پوشید گفت اینم اوکیه ولی باز می ...

ن بابا بپوش راحت باش دیگ زن حامله ک شبیه عروس نمیشه

آهای زندگی من از تو قووووووووووی ترم 🌿
2731
اگه بارداری واونموقع تازه بچت دوماهشه مثلا انشالله اینو نگیر  این لباس تینیجریه و کمر باریک لا ...

کمرم قبلا خیلی باریک بود مطمئنم بعدا هم شکم ندارم الانم شکمم کوچیک اگ از این نظر میگی

آهای زندگی من از تو قووووووووووی ترم 🌿

اصلا قشنگ نیست 

خیلی لخت هست انگار که آدم بخواد همه اندامش رو به نمایش بذاره 

به نظرم که کاملا نظر شخصیه و منظورم کسی نیست ، حتی مجلس زنونه هم حریم و حرمت خودشو داره .

یادمه چند تا مجلس پشت سر هم دعوت شدیم یه خانوم بسیار زیبا و خوش اندامی بود که خیلی خیلی ساده و شیک لباس میپوشید . مثل کت و شلوار. یه بارم که مجلس تموم شد دیدم سوار یه بنز آخرین مدل شد و رفت .

پرسش و جو کردم ببینم کیه فهمیدم تخصصی که داره جز تخصص های انگشت شمار هست و فوق تخصص ریه و توراکس هست .

از اون روز یاد گرفتم ساده بپوشم و همه جامو بیرون نندازم حتی اگر مجلس زنونه باشه

2706