2752
2734
عنوان

از پدر شوهرم متنفرم...

380 بازدید | 18 پست

دیروز کلی منو گریه انداخته، وقتایی که باشوهرم دعوام میشه میاد آتیش بیار معرکه میشه و بدترش میکنه

مدام پشت سر داداشم که پاسال فوت کرد حرف  میزد😭😭😭

حرفایی می گفت که دل هر خواهر داغ دیده ای رو بدرد میوورد

یعنی هرچی تا الان ازش خوشم میومد دیگه نمیاد ازش متنفرم چشمام از بس ورم کرده باز نمیشه، با خودم عهد بستم وقت مرگش یدونه اشکم نریزم

چیکار کنم از شرشون خلاص شم؟؟؟ خواهرای گل دعا نویس قهار سراغ ندارین که پولکی و دروغگو نباشه؟؟؟ 

تازه کثافت خیلیم هیزه،بعدش داشتم تو اتاق شوهرم شلوارمو عوض میکردم یدفه شوهرم درو باز کرد، باباش دولا شده مرتیکه منو نگاه می کنه😬😬😬😬، بعدم که بهش میگم انکار می کنه، مرتیکه نمازم میخونه ولی راه میره و دروغ میگه، آیا نمازش قبوله؟؟؟؟؟ 

از صب صدبار گفتم هیچکی کمکم نکرده😭😭😭  من معلم پیش دبستانی ام،  میشه لطفا بهم کادو روز معلم شات بدین، شاتم کنین اینستا تبریک روز معلم بگین لطفا💔💔💔💔😔اگ هرکی خواس کمکم کنه بیاد خصوصی من بخدا بلد نیسم😔💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ممنون

خصوصی درخواست بده بهم قبول کنم ایدی پیجت بده استوری میزارم برات❤️🫂

زندگی یعني داشتنِ تُــو براي یک عمر❤A                             ‏در دنیای امروز اگر تعداد آنها که به دنبال خوشبختی خودشان هستند، از تعداد آنها که به دنبال بدبختی دیگران هستند کمی بیشتر بود، در عرض چند سال بهشت را به کف می‌آوردیم!                       دوست عزیز اگه به هر دلیلی با نظرم مخالفی ریپلای نکن بمولا حوصله بحث کردن و قانع کردن ندارم نظر من فقط و فقط درباره استارتر هست تا زمانی که به عقایدم احترام بزاری ازم احترام میبینی❤️      
2706