2752
2734
عنوان

ببینید پارتنرم چی بهم گفت

| مشاهده متن کامل بحث + 745 بازدید | 56 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
خودتو سرگرم کن  نزار بفهمه بهش وابسته ای  یا منتظرشی ازت فرار میکنه . خودتو قوی نشون بده&n ...

خودش خیلی غده اگه من یه کار اشتباه بکنم تا پیامش ندم دیگه پیام نمی‌ده یه بار دوروز پیام نداد خودم پیامش دادم گفتم اگه پیام ندم ممکنه رابطه خراب بشه 

با کاراش ثابت کرده ک دوستم داره مثلا چند بار اومده خواستگاری بابام مخالف بوده ولی دست برنداشته نمی‌دونم اون رفتاراشو باور کنم یا این رفتاراشو

خودش خیلی غده اگه من یه کار اشتباه بکنم تا پیامش ندم دیگه پیام نمی‌ده یه بار دوروز پیام نداد خودم پی ...

منم اینجوری ام  خیلی لجبازم  الان دوهفته اس باهاش قهرم  شوهر عقدیمه  تا اون نیاد واسه آشتی سالیانه سال قهرم ادامه داره

من ۲۸  نامزدم ۳۴   اخلاقم مثل اسی هست  الان ب دهه ارتباط داره ؟؟؟ زود رنجی یه خصلته ا ...

خب دیگه جونم شما سنتون بیشتره قطعا پخته ترید

زودرنجی قطعا یه اخلاق نرماله و با اینکه سر چیزای بیخود ناراحت بشی و بخوای بچگانه رفتار کنی فرق میکنه

🦦
اخه حرف بی منطق دارید میزنید پروفتون هم اواتار اقا هست فکرکردم مردی میخوای مخ بزنی این جور گفتی خ ...

وقتی جنسیت زن زده میشه یعنی آقاست؟؟! بالفرض ک مرد باشه این لحن صحبت کردن اصلا برازنده یه خانوم نیست

دوما یه مرد باید بدونه چجوری با یه خانوم صحبت کنه ینی چی که اگ اینجوری باشه فردا اونکارو میکنی؟ بجای اینکه ب پارتنرش توجه کنه و دلتنگیشو درک کنه،میاد پررویی هم میکنه،فوقش خسته بود یه چی گفته فرداش باید ازش معذرت خواهی کنه،هرچی باشه این خانومم انتظار داره ازش،شماهم یا معنی عشق رو نمیدونی یا اصلا نمیفهمی احترام و منطق چیه

وقتی جنسیت زن زده میشه یعنی آقاست؟؟! بالفرض ک مرد باشه این لحن صحبت کردن اصلا برازنده یه خانوم نیست ...

خانم محترم اولا اواتار پروفایل شما اقاست

همه که رو پروفایل نمیزنن جنسیت و بخونن

چیزی ک تو سایت زیاده مرده

ثانیا بحث این خانم هیچ ربطی ب علاقه و احترام نداره صبر و حوصله ادما تایمی داره و علاقه و احترامم شرایط خودش و 

ایشون ۳ ساله با این پسره پسره صبح تا شب سره کار پس ۱۰۰٪ شبا خسته هست خانم صبح تا ظهر میره دانشگاه و ظهر تا شب میخوابه پس طبیعتا شب ک وقته استراحته اون اقا هست تازه اول صبح و سرحالیه این خانمه... خودشم میگه ک قبلا ناز میکشیده و حواسش بوده ... پیشم میاد ک وسط چت غیب میشه صبح میگه خوابم برده... خب حالا اون مرده بنده خدا تا چندسال باید برای یه چیز طبیعی نازه ایشون و بکشه و بگه ببخشید؟ ایشون میتونه با عوض کردن روتین خوابش و خوابیدن نرمال این مشکل و حل کنه وقتی نمیکنه و طرف میبینه ک فقط قهر و شاکی و دلخوره و نمیتونه شب بیدار بمونه اون معذرت خواهی کنه؟ بابته چی؟ بابت اینکه مث یه ادم عادی صب تا شب سرکاره و شب میخواد بخوابه؟؟؟ عذرخواهی و دلجویی شرایط داره عزیزه من و زمانی

وقتی جنسیت زن زده میشه یعنی آقاست؟؟! بالفرض ک مرد باشه این لحن صحبت کردن اصلا برازنده یه خانوم نیست ...

بعدم بحث اقا الان این نبوده که فقط بخاطر ۱ شب همچین حرفی و بزنه خب ۳ ساله تو یه رابطه ایه ک طرفش همش الکی قهر میکنه و دلخور میشه و درکش نمیکنه هر ادمه نرمال دیگه ای هم ب مرور هم قهر طرف عادی میشه براش چون بیجا و دم به دقیقه هست... هم دلزده میشه

الانم چون داره خسته میشه از این روند و اخلاق مثلا خواسته رک اخطار بده به این خانم ک حالا یا این مشکل رفتاریت و اوکی کن یا کات ...   ب فکر ایندشه اونم چون زیر ی سقفم برن باز همین روند و قهر و اشتیا ادامه داره و .... مشکل میشه

حالا اگه با این اوصاف شما توقع عذرخواهی داری اونی م بی منطقه شمایی و زیادی لوس و تو رویایی