2733
2734
عنوان

ببینید پارتنرم چی بهم گفت

| مشاهده متن کامل بحث + 745 بازدید | 56 پست
۳ سال 

بعد ۳ سال فهمیده زود رنجی ؟؟قلقتو پیدا نکرده پس ولی خدایی ب هیچ عنوان بهش گیر نده ک فرار میکنه من خودم قربانی گیر دادن های پارتنرمم بخدا پیرم کرده اخلاق گندش فقط همون گیر دادنه ولی نمیتونم بسازم مثلا زنگ میزنه اشغال باشم باید درجا قط کنم بهش بزنم دو دیقه اینور اونور شه دعوا ب راهههه😑😑😑😑😑

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

اصلا زیاد نیست نرماله  روانشناس ها میگن  ۵ تا ۷  فاصله سنی خیلی خوبه

برای کسی که سنش بالاتره آره نه وقتی یک دهه اختلاف دارن

دختره هنوز ۲۰ نشده و پسره نزدیک ۳۰ سالگیشه قطعا رفتارش پخته تره

🦦

بهونه گرفتن و قهر کردن بیخود میتونه بطور کامل علاقه طرف رو نسبت به آدم از بین ببره

اونی که تو شکم مادرش قلبش تشکیل نشد و سقط شد زندگی رو‌ برد:))    (درخواست دوستی قبول نمیکنم ، آقایون در تاپیک هام شرکت نکنن ، تاپیک زدم نصیحت نمیخوام پس لطفاً نه اعصاب خودتونو خورد کنید نه اعصاب منو تا وقتی که خودم ازتون راهنمایی نخواستم اصلا به خودتون این اجازه رو ندید که نصیحتم کنید!دیگه سایت نمیام خدافظ)
دانشگاه میرم تا ظهر بعدش می‌خوابم تا شب 

خب عزیزه من شما روز و شبت برعکسه

شب تا صبح ک باید بخوابی میخوای بچتی و حرف‌بزنی ظهر تا شب ک اون بیداره تو خوابی...

ایراد از شماست

وایییی اسی من از پسرایی که زود میخابن خوشم میاد😂😂معلومه کاریه  دوس داری تا دیرموقع بیدار باش ...

اره تو روز همش سرکاره شبم میاد خستس میخواد بخوابه بعضی وقتام وسط چت غیب میشه صبح میگه خوابم برد 

دانشگاه میرم تا ظهر بعدش می‌خوابم تا شب 

خودتو سرگرم کن  نزار بفهمه بهش وابسته ای  یا منتظرشی ازت فرار میکنه . خودتو قوی نشون بده  برا خودت سرگرمی پیدا کن بزار خودش بیفته دنبالت

2706