2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

همه آدما خوشگلن اونم هست 

سوال در مورد عطر و میکاپ و لوازم ارایشی داشتین ریپ بزنین😁دخترممممم پروفم طنزه🦋کاربر محترم نظر من خطاب به استارتر هست پس اگه مخالفی سکوت کن و رد شو👏ولی اگه توهین کنی مطمئن باش سکوت نمیکنم جواب برای بی ادبا زیاد دارم و همتونو حریفم😂🗡🗡
2731

به اندازه خودش خوبه

درمان واژینیسموسسلام😊به مدت ۱۱ ماه واژینیسموس (ترس از نزدیکی)داشتم،هزار و یک راه رو رفتم درمان نشدم متاسفانه،اما بلاخره خدا نگاهی بهم انداخت و من با کانالhttps://t.me/vaginismusتو تلگرام اشنا شدم و بدون هیچ هزینه ای درمان شدم،مطمئنم عزیزانی که این مشکل رو دارن با کمک این کانال درمان میشن امکان نداره که درمان نشید، اصلا ناامید نشید 💞
از ته قلبت می گی که همه خوشگلند؟

بله نه که همه بی نقص باشن قطعا تو ظاهر خیلیا نقص هست ولی یه نکته مثبت هم حتما دارن

سوال در مورد عطر و میکاپ و لوازم ارایشی داشتین ریپ بزنین😁دخترممممم پروفم طنزه🦋کاربر محترم نظر من خطاب به استارتر هست پس اگه مخالفی سکوت کن و رد شو👏ولی اگه توهین کنی مطمئن باش سکوت نمیکنم جواب برای بی ادبا زیاد دارم و همتونو حریفم😂🗡🗡

معمولیه 

اکثرمون در حد ایشون قشنگی داریم دیگع...

خوشگل به یکی مثل افسانن پاکرو الناز ملک الیکا ناصر نازنبن بیاتی و...اینا میگن

یه بار عکس یه آقایی رو گذاشتم تو سایت و ازش بد گفتم ولی بعد فهمبدم من حقیقت رو نمبدونستم خذایا منو ببخش قصد قصاوت کردن بنده ات رو نداشتم....                دوستای گلم حلال کنبد اگه جایی باهم بحثمون شد شما همت عزیزای دل منید                                             امام حسین جونم من آدم بدی ولی دلیل نمیشه دوستتون نداشته باشم🥲 دیگع کاربریم رو چک نمیکنم
2706