2752
2734
عنوان

من همونم که پدرشوهرم وکیل بود +++ ضبط صوت دایی شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 71620 بازدید | 333 پست
بذار اسی جون  وای من یه بشقاب پر غذا خوردم ولی الان دلم بشدت ساندویچ میخواد با نوشابه با خیارش ...

آره منم بااینکه شام خورده بودم بعد مهمونی دوباره شام خوردم دلدرد هم گرفتم نمیدونم چرااینقدر پرخورم 😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من اینو رسیدم بهش و بین دوراهی موندم 

برگرد ب زندگیت ی فرصت دیگه بده برا طلاق همیشه وقت داری برای زندگی کردن شرط نذار فک کنم زندگیت ارزش ی بار گذشت و داره 

برگرد تو همون خونه ای برات گرفتن زندگی کن ب مرور زمان همه چی سر جای اولش قرار میگیره 

2731
اره 

ا

الان چی هنوزم وابستشی؟

یادمه گفته بودی اخلاقش خوب نیست از طرفی هم باهاش ارتباط داشتی و وابسته شده بودی. ببین با خودت سبک سنگین کن دختر جون با خودت روراست باش و تو تنهایی بشین فکر کن اگه دوستش داری (بدون درنظر گرفتن وابستگی) واقعا و فکر می‌کنی در کنارش حس آرامش میگیری باهاش صحبت کن برای ادامه زندگی (در صورتی که شوهرت هم دوست داشته باشه و بخواد باهات زندگی کنه) و ازش بخواه روی اخلاقش کار کنه و ویژگی های منفی رو کنار بزاره. شوهرت خودش رو می‌شناسه می‌دونه آیا می‌تونه اون اخلاق های منفیشو کنار بزاره یا نه. اگه می تونید زندگی کنید که اجازه دخالت به کسی ندید و برید سر خونه و زندگی خودتون. اماا اگه نمی تونید با هم کنار بیاین و دوتاتون دارین لجبازی می کنین و اینقدر مغرور و خودخواه هستین که کوتاه نمیاین وقت همدیگه رو نگیرین. باهم توافق کنین و جدا شین که بیش تر از این آسیب نبینید. 

هر چی بیش تر آسیب ببینید تو زندگی آینده تون دچار مشکل میشید با یه آدم دیگه. انشالله هر چی خیر هست پیش بیاد گلم. 

2706