2752
2734
عنوان

من همونم که پدرشوهرم وکیل بود +++ ضبط صوت دایی شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 71620 بازدید | 333 پست
عزیزم من دوماه بعد شکستگی سرم توسط پسرش خونه پدرم بودم  کسی نیومد دنبالم  از اونورم چون ...

شوهرت سرتو شکونده؟من نمیدونستم خب توی هر تاپیکی که میزنین یه خلاصه ای بگید که ماهم بدونیم چی به چیه

پس حق داشتی،ولی خب وقتی قصدت ادامه ی زندگی بوده این همه شکایت درست نبوده چون خانواده ها روشون تو روی هم باز شده و طول میکشه که دوباره باهم اوکی شین.ولی نشد نداره.حتی بوده دعواهای خانوادگی که زدوخورد کردن ولی بعد از چن مدت باهم خوب شدن.

حالا که قصدت زندگیه الان دیگه سعی کن لجو لج بازی نکنی،شوهرتم درس گرفته که دیگه نزنه،چون‌میدونه بزنه باز داستان براش درست میشه

دیگه تموم کنین برید سر زندگیتون همتون درس عبرت گرفتید از کاراتون

هیچی بهتر از ارامش نیست سعی کن دیگه دنبال ارامش باشی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دقیقا...انگار هنره تا تقی به توقی میخوره راه دادگاه رو پیش بگیری ....انگار زندگی همه گل و بلبل بوده ...

والا بخدا

اگر اینجوری باشه هر زنی باید ۱۰ بار شوهر کنه که یازدهمی بدتر از همه اس

دیگه باید بسازی کوتاه بیای و البته بترسونی.

من الان فهمیدم از شوهرش کتک خورده نمیگم الکی بگذره باید اتفاقا میرفت قهر ولی وقتی قصدش زندگیه نباید به شکایت میرسید که قضیه توی خانواده ها حل میشد.

حالا هم دیر نشده انقد زندگی ها بوده که به طلاق رسیده ولی برگشتن.

مهم اینه در اینده باهم خوب باشن که این قضایا رو بشوره ببره

نترسونش گناه داره  اتفاقا اگه برگرده میتونه قطع رابطه کنه و زندگیشو بکنه  همه زندگی ها م ...

آخه زندگی بااینهمه اختلاف و کینه چه فایده ای داره؟ ۳۳ تاپرونده تودادگاه😐

به خدامن اصلا ازاون ادمانیستم که سریع بگم طلاق اتفاقا میگم تاجاییکه میشه صبوری ،گذشت، ولی واقعا بااین تاپیکایی که اسی میزنه هیچ امیدی نیست میگه ۴۰ روز بعداز عروسی باامبولانس بردنش این چجورشه؟🙄

2731