2752
2734
عنوان

طرح یسنا

1234 بازدید | 17 پست

سلام بچه ها این طرح یسنا برای مادران باردار و شیرده یا برای اونای که فرزند کم وزن زیر پنج سال دارن اخه من باردارم برامون ۶۰۰ به حساب کالا برگ واریز کردن یه پسر سع ساله هم دارم بردم بهداشت گفت یه کوچولو کم وزنه من هر چی میگم این طرح برا بارداری شوهرم میگه نه پسر بزرگم چون کم وزنه این مال اونه الان من گیج شدم اخه اگه پسرم خیلی کم وزنه ک واقعا ناراحت شدم اعصابم امروز خورد شده☹️☹️

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731

اگه دهک یک تا سه باشین ماهی یه تومنه دوماهش دوتومن واریز میشه 

ولی اگه دهک سه ب بالا باشی ماهی ۶۰۰میدن ب بچت دوماهش ۱۲۰۰واریز میکنن ماهیانه نیست 

ولی مادران باردار و شیرده ماهیانه واریز میشه 

فروشگاه های شهرما میگن اصلا نمیدونیم چی هست

وا مگه میشه 

این طرح خیلی وقته واسه زنان باردار و شیرده و بچه هایی ک کمبود وزن و قد دارن ماهانه یا دوماه یبار واریز میشه ب صورت کالا برگ 

اگه دهک یک تا سه باشین ماهی یه تومنه دوماهش دوتومن واریز میشه  ولی اگه دهک سه ب بالا باشی ماهی ...

خرداد به شما دادن؟ ماه پیش به من دادن ولی این ماه چیزی واریز نکردن

پسرم ۱۰ ماهشه ۶۰۰ دادن

2706