2752
2734
عنوان

شیرنی مشهدی درست کردم یا همون مربایی😬

| مشاهده متن کامل بحث + 985 بازدید | 84 پست

ایشونم پای توت فرنگی میباشننن امروز درست کرددم

قشنگا من بعد چن سال وقفه افتادن دوباره شروع ب کار کردم اگه ساکن تهران یا کرجید میتونید برای میهمانی ها تون دسر و‌کیک و فینگرفود سفارش بدین و سفارشتونو با کیفیت تمام و طرح و ایده دلخواهتون تحویل بگیرین😁💜🌷
عزیزم میتونی ب من بگی دقیق ک چجوری درست کردی شاید بتوتم راهنماییت کنم ک این بار دیگ خشک نشن😍

آخرین دفعه، سه ماه پیش بود، دقیق یادم نیست، از روی فیلم درست میکردم

ولی کلا اونقد بدم اومد ک گفتم دیگه درست نمیکنم 

شما اگه حوصله و وقتشو داشتید دستور پخت خودتونو بنویسین، ممنون میشم 

اگرم نه ک بازم ممنون 🙏🌹

میشه برای سلامتی امام زمان یه صلوات بفرستی 🌼

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آخرین دفعه، سه ماه پیش بود، دقیق یادم نیست، از روی فیلم درست میکردم ولی کلا اونقد بدم اومد ک گفتم د ...

فداتون بشم عزیزم این رسپی مشهدیو باید حتما فیلمشو ببینید تقریبا پونزده دقیقست چون چن تا نکته ریز ولی کاربردی داره ک ختما باید ببینید داخل یوتیوب سرچ کنید شیرینی مشهدی الی شف ویدیوشو براتون میاره عزیزم سوالی بود درخدمتم❣️

قشنگا من بعد چن سال وقفه افتادن دوباره شروع ب کار کردم اگه ساکن تهران یا کرجید میتونید برای میهمانی ها تون دسر و‌کیک و فینگرفود سفارش بدین و سفارشتونو با کیفیت تمام و طرح و ایده دلخواهتون تحویل بگیرین😁💜🌷
2731

عزیزززم عاالی معلووومههه خیلیی خوش بافت و خوشمززست🤤🤤😍💜💜💜

وای چه باحال دستور تهیه میفرستی برام لطفا

عزیزم ممنونم دستور تهیه کدومو

ما شا الله چقدر خوب درآوردی

با توجه به امضات اینکاره ای 

دوستانی که ظرف دوهفته گذشته بنده حقیر تگ کردین اما پاسخی ندادم خدمتتون عارضم که بنده تعلیق بودم ان شالله از امروز که از تعلیقی در اومدم در خدمتتون هستم وقتی میگم اوکی شب بخیر یعنی در حد یه بچه حرف میزنی وبحث کردن باهات عین حماقته
ما شا الله چقدر خوب درآوردی با توجه به امضات اینکاره ای 

ممنونم عزیز مهربونم😘♥️

مربایی😅❤️

فداتشم داخل یوتیوب بزن شیرینی مشهدی الی شف برات دقیق و نکته ب نکته توصیح داده ی ویدیو پونزده دقیقه ای تقریبا ینی عااالی توضیح داده

2706