2733
2734
عنوان

نمیتونم بپذیرم معمولی اممم😭😭😭😭💔

| مشاهده متن کامل بحث + 999 بازدید | 62 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اه یه تیکه مصنوعی میشممم زیبایی طبیعی می‌خوام خدااااا😭😭😭😭

این چیزی که میگی رو همه میخوایم و نمیشه همه زیبایی بیش از حد داشته باشیم پس باید اگر در یک چیزی و موردی اونطور که میخوایم نیستیم در موارد دیگه پیشرفت کنیم

😊
😂😂😂😂😂 به ج. ن .د ه ها حسودی می کنی . ما داریم کجا می ریم واقعا

ن حسودی نمیکنم حرص میخورم🥲 میگم چرا خدا به کسیکه می‌ره اون کارارو می‌کنه اندام خوب داده ذاتا بعد منو تخت آفریده یا قیافه معمولی آخه چراا

2731
این چیزی که میگی رو همه میخوایم و نمیشه همه زیبایی بیش از حد داشته باشیم پس باید اگر در یک چیزی و مو ...

از همین بدم میاد ینی حالا چونکه معمولی ام نباید بیش از حد ناز کنم ک من معمولی ام! باید پیشرفت کنم ک من معمولی ام!با پیشرفت کردن مخالف نیستم اینکه این کار رو برای پوشوندن عیب. معمولی بودنم انجام بدم بدم میاااد. 

از همین بدم میاد ینی حالا چونکه معمولی ام نباید بیش از حد ناز کنم ک من معمولی ام! باید پیشرفت کنم ک ...

منم همینم خب الان چیکار کنیم به نظرت بریم زیر تیغ جراحی ؟خب نهایت کاری که میشه کرد همینه البته اگر قیافتم خوب بود باید اخلاقتم خوب بود 

😊
ناشکری چیه خدا همه چیز خوب رو به جک و ج.ن.د.ه ها داده ک اون کارارو بکنن حالا من ک دستم به پسری نخورد ...

😐🥶وات

این چه طرز صحبته 

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅
ناشکری چیه خدا همه چیز خوب رو به جک و ج.ن.د.ه ها داده ک اون کارارو بکنن حالا من ک دستم به پسری نخورد ...

حالا اتفاقا همون ج. ن. د. ه ها یه شوهر مناسب گیرشون نمیاد

همون عروسکای دست مردان در این حد پایین و پست

چه بسا آرزو شون باشه یه مردی باشه که بگیرتشون یه آرامش خاطری باشه براشون

اما هیهات کور خوندن درحد همون اسباب بازی باقی میمونن جذاب اما موقت

همین ادم معمولی چه بسا ازدواجی بکنه و آرامشی داشته باشه که غیر مقایسه نیس با هیچ چیز دیگه

منم همینم خب الان چیکار کنیم به نظرت بریم زیر تیغ جراحی ؟خب نهایت کاری که میشه کرد همینه البته اگر ق ...

شمارو نمی‌دونم ولی. من اصلا نمیتونم کنار بیام با این موضوع دو راه بیشتر ندارم یا خودکشی کنم یا تا آخر عمرم منزوی باشم و تنها و یه گوشه و هیچ لذتی نبرم از زندگیییی 😓😭😭😭

شمارو نمی‌دونم ولی. من اصلا نمیتونم کنار بیام با این موضوع دو راه بیشتر ندارم یا خودکشی کنم یا تا آخ ...

بعدم از فضای مجازی و اینستا بکش بیرون

اون جا داره تلقین میکنه که تا خوشگل نباشی شوهر مناسبم گیرت نمیاد

اونا رو ول کن چون پشت این تبلیغا کلی مافیا هس

به خود بیا بیا تو زندگی روزمره

آدمای کوچه خیابونو نگاه بنداز

اتفاقا اکثرشون معمولین 

معمولا ازدواج کردن معمولا بچه دار شدن... 

بعدم از فضای مجازی و اینستا بکش بیرون اون جا داره تلقین میکنه که تا خوشگل نباشی شوهر مناسبم گیرت نم ...

عزیزم آخه فقط مجازی نیست من هر وقت تو خیابون دختر خوشگل ببینم بهم میریزم البته هستن مثل من یا بدتر ولی من خودمو با خوشگلا ک میبینم بهم میریزم خب چی میشد منم زیبا بودم آخه هیچی ندارم ک بگم خدا اونو داده زیبایی نداده

2706