2733
2734
عنوان

نمیتونم بپذیرم معمولی اممم😭😭😭😭💔

| مشاهده متن کامل بحث + 999 بازدید | 62 پست
من نگفتم هر کی خوشگه خرابه😐میگم خوشگلایی ک خراب هستن چرا خدا نگفته اگ به این زیبایی بدم خراب میشه ف ...

مصنوعی چرا، من نوجوون بودم چاق شدم تیرویید داشتم ، رفتم دارو گرفتم ورزش رو شروع کردم بعد ۱۰ کیلو کم کردم، موهام بد بود هر چند وقت کراتین یا پروتیین میکنم ایراد دیگهندارم. دوستم خطوط صورتش زیاد بود بوتاکس کرد صاف شد، زیاده روی بده ولی ایراد ها رو بشناس

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

از دانشگاه ک خیییلی میترسم کلی دختر خوشگل و شیک هست من اونجا با این پوستم شیک ترین لباسم بپوشم کثیفم ...

بهت قول میدم چهرت تا ۲۵ خیلی جذاب تر میشه هنوز قیافت جا نیوفتاده و اینکه سعی کن دکتر پوست بری تا یک شوینده بهت بده منم جوش میزدم اما رفتم دکتر پوست یه شویگده و ژل ضد جوش داد از وقتی استفاده میکنم الحمدلله پوستم خیلی بهتر شده ازنظربینی هم منم مثله شمام باور کن دماغ من اصلا در معیار زیبایی بینی جایی نداره ولی من از عمل خیلی میترسم چون بینیم مشکل حاد تنفسی نداره که دستکاریش کنم در ضمن داخل دانشگاه اصلا این طور نیست فکر کنی همه شیکن کی بهت گفته ؟همه دختر ها مثله همن اونجا اینقدر خودتو اذیت نکن سعی کن قشن‌گ از تک تک لحظاتت استفاده کنی البته منم سن تو بودم دغدغم چهرمم بود ولی الان کمتر شده فقط به خودت فرصت بده 

😊