2733
2734
عنوان

رواستادم کراشم😭🤧

163 بازدید | 12 پست

حلقه نداره  سنش ۳۵ اینجوریه شایدبیشتر

بنظرتون مجرده? کسی ازش چیزی نمیدونه

چجوری بدونم

نیاز به یه اتفاق جدید دارم که دوباره حس کنم این زندگی ارزش جنگیدن داره و هنوز زیباست..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

خودت چند سالته

🇮🇷 🇵🇸 Free Palestine 🇵🇸 🇮🇷گویند علی می‌زده صد وصله به کفشش💔 ای کاش دل خسته ما کفش علی بود🕊️ خدايا...!‌ اگر میدانستم با مرگ من يک دختر در دامان حجاب میرود، حاضر بودم هزاران بار بميرم، تاهزاران دختر در دامان حجاب بروند🧕🏻...#شهید_عبدالحسین_برونسی شهدا میشه برادر نداشته من باشید؟💙.         کی این فراق تمام میشود مهدی(عج) جان؟!💛

وا خیلی فاصله سنی هست به چشم عمو ببین بابا😂 منم یه استاد دارم مشاورم هست آقای واقعا خیلی خوبی هست ( البته خیلی جدی و هیچکی محل نامیده) ۳۱ سالشه واقعا به خودم اجازه نمیدم به این چیزا فک کنم به چشم برادر میبینم بهشون خیلی احترام میذارم  

آنقدر زود کراش نزن بیخی باابا

🇮🇷 🇵🇸 Free Palestine 🇵🇸 🇮🇷گویند علی می‌زده صد وصله به کفشش💔 ای کاش دل خسته ما کفش علی بود🕊️ خدايا...!‌ اگر میدانستم با مرگ من يک دختر در دامان حجاب میرود، حاضر بودم هزاران بار بميرم، تاهزاران دختر در دامان حجاب بروند🧕🏻...#شهید_عبدالحسین_برونسی شهدا میشه برادر نداشته من باشید؟💙.         کی این فراق تمام میشود مهدی(عج) جان؟!💛
وا خیلی فاصله سنی هست به چشم عمو ببین بابا😂 منم یه استاد دارم مشاورم هست آقای واقعا خیلی خوبی هست ( ...

من از مردای سن بالا خوشم میاد

نیاز به یه اتفاق جدید دارم که دوباره حس کنم این زندگی ارزش جنگیدن داره و هنوز زیباست..
من از مردای سن بالا خوشم میاد

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

مجرده؟ رو استاد واقعا کراش نزن چون تمرکزت می‌ره و...

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 مجرده؟ رو استاد واقعا کراش نزن چون تمرکزت می‌ره و...

سرکلاس حواسم نیس ب درس نمیدونم مجرده یان حلقه نداره