2752
2734
عنوان

کپسول ویتامینd3 در دوران بارداری

173 بازدید | 7 پست

میخام واسه بارداری اقدام کنم.الان ماهی یدونه کپسول ویتامینdدوز50000 میخورم بعد از بارداری هم میتونم ماهی یدونه ویتامینd بخورم؟چون اصلا توی آفتاب نمیرم😔

شما توی دوران بارداریتون چه قرصهایی میخوردید؟ دوستم میگه فقط فرفولیک باید خوردو بس.

میخام قبل از اینکه برم دکتر یه سری اطلاعات بگیرم لطفا راهنمایی کنید😊🌹

کجابودم...به کجا رسیدم! خدایا سپاسگزارم ازت🌹🌷
خوردن ویتامین دی در اوایل بارداری مجاز نیست. 

چرا؟؟ ولی من شنیدم باید حتما د مصرف بشه وگرنه کلسیم جذب نمیشه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731

[QUOTE=43398661]خوردن ویتامین دی در اوایل بارداری مجاز نیست. [/Q

اين الكيه بستگي به نظر دكترداره دكتر من تجويز كرد و گفت دكترايي كه ميگن نخورين بي سوادن

دلم به مستحبی خوش است که جوابش واجب است: السلام علیک یا علی بن موسی الرضا*** اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی و حُجّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍ مِنْ اوْلیائِکَ
[QUOTE=43398661]خوردن ویتامین دی در اوایل بارداری مجاز نیست. [/Q اين الكيه بستگي به نظر دكترداره دك ...

چجوری برات تجویز کرد با چ دوزی؟هرماه میخوری یا هر روز؟