2752
2734

من خودم بار اول ک با این رفتم بیرون بعد سلام اینا شروع کرد از خودش گفتن که من چند تا خونه و ماشین و ویلا و فلان فلان دارم 😐 بعد از یه مدت یهو گفت دوست داری برا عروسیمون همین ماشینو گل بزنم واست😐😂😂 اصلا من هنگ بودما بعد یهو میخواست ببوستم پ سریع میخواست لمس کردنشو شروع کنه هیز کثیف تازه این همه کلاس گذاشت فقط یه دونه بستنی خرید همون شد اولین و اخرین قرارم شماهم بگین بخنذیم😂😂

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

هیچی 

خیلی متشخص بود

از هرکسی که این امضا رو میخونه یه خواهش دارم>>>>>>میشه به خدا بگی صلاحشو بزار تو آرزو هاش این دختر از بس سختی کشید و نرسید و همه گفتن صلاحته خسته اس .....خدا با این کاربر قهره شما ازش بخواید شاید شد//غم دارم غمم سنگینه
2731

دوس پسر منم گفت😂😂 میدونستم چاخان میگ ولی خب فک میکزد من از اون پول پرستاشم ولی وضع مالیش توپ بود خدارو شکر ولی اونقدی ک میگف ن😂😂

ولی این آدیتم کرد ک الکی گفت یا حسین بابام من دویدم برم رفتم تو منقل یه اقایی و پام گیر کرد افتادم تو بغل یه اقایی🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 ی سال تمام همش یهم میگق

یه دختر به شدت احساسی و عاشق اگه فکر میکنی میتونی در این زمینه کمکم کنی دریغ نکن:) و هرجا حس کردی نیاز داری با یکی حرف بزنی میتونی روی من حساب کنی:)💚🕊 عاشق طراحی امیدوارم یه روزی بزرگترین طراح مد بشم و مزون خودمو بزنم و یه لباس ب تک تکتون میدمم🥹💕
الان تبدیلش کردی ب شوهر؟

نه تازه باهم آشنا شدیم

از هرکسی که این امضا رو میخونه یه خواهش دارم>>>>>>میشه به خدا بگی صلاحشو بزار تو آرزو هاش این دختر از بس سختی کشید و نرسید و همه گفتن صلاحته خسته اس .....خدا با این کاربر قهره شما ازش بخواید شاید شد//غم دارم غمم سنگینه

این دیگه خیلی پرروعه😑ما دیت اول خجالت میکشیدیم حتی تو صورت هم نگاه کنیم

بوسیدن؟؟؟

۳ ماه بعد رابطمون

پسره صد در صد قصدش رابطه عاشقانه نیست 

لایک خالی نکن در صورتی لایک کن که میخوای جواب بدی🫶😅
2706