2752
2734

مشکی

گرقیامت قصه باشدپس کجابینم تورا 😔.  دنیایی که از بچگی انواع و اقسام درداروکشیدم ارزش جنگیدن داره 😶پس بگذر که بره ......خیلی غم دارم برام دعا کنید ممنون😔🙏باافتخار کوردم....🙂

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731

چون سفیدی مشکی خیلی جذاب تره

گرقیامت قصه باشدپس کجابینم تورا 😔.  دنیایی که از بچگی انواع و اقسام درداروکشیدم ارزش جنگیدن داره 😶پس بگذر که بره ......خیلی غم دارم برام دعا کنید ممنون😔🙏باافتخار کوردم....🙂
مررسی😘

فدات😍

مشکیه شیکه ولی اخه تو عروسی مشکی نمیپوشن آبیه هم خیلی چشم گیره هیکلت هینجوریه؟

تو اقوام ما میپوشن مشکی ، برای همین مشکی جز انتخابام بود ، قدم که کوتاه نیست ، بعد سینه و باسنمم  پره ، یه گن هم میبندم ، چون کسی ک مزون داره میگه زیر این لباسا باید گن بست تا همینحوری وایسته ،تقریبا میشه گفت همینم 

دختری از آهار🦚
2706