2752
2734
عنوان

زایمان سخت تره یا بارداری؟🤔

114 بازدید | 13 پست

فک نکنم چیزی ب اندازه بارداری سخت باشه زایمان نهایت. ۱۰ روز اذیت میشی ولی بارداری ۹ ماه کدوم سخت تره خانوما؟

فقط 18 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مردا نیاید تو تاپیکم. ریپلای نکنید. لایک نکنید    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

نه خیر زایمان بدتر اذیت میشی طبیعی باشی ادرار کردن سخته هی بخیه ها اذیتت می‌کنن سزارین هم درست نمی‌تونی پا بشی و کاراتو انجام بدی 🫠

حالا بعضی موقع ها طرف حاملگی پر خطر داره و خونریزی واسه اون سخته اما نه اندازه زایمان

هیچکس برتر نیست هیچکس پست تر نیست ، اما هیچکس برابر هم نیست ! انسان‌ها منحصر به فرد هستند غیرقابل مقایسه تو ، تو هستی من ، من هستم🚶🤝🏻
آخ گفتی  خیلی ام سخته خیییییلی اونم تو این سطح فرهنگی جامعه یه بچه ی سالم پرورش بدی واقعا هنره

من هنوز نه باردارم نه بچه دارم

ولی از الان برای تربیتش میترسم 

امضای خودمه هرچی دلم بخواد می‌نویسم 🗿