2733
2734

خودم street از دوجا و آهنگ the idol از دویکند و جنی❤️🤌🔥

🦋جان مادرتون لایک نکنییییییییییییییییید تا وقتی که خودم بخوام مرسییییی🦋

اسمشو نمیدونم ولی یه تیکه از لیریکش اینه

Tight as a virgin boy don't get nervous 💀💀💀

اگه از ظاهر کسی ایراد گرفتم/ بهش توهین کردم/ سلیقه‌شو زیر سوال بردم و... به خاطر اینه که خودش چنین چیزی خواسته. وقتی تاپیک می‌زنید یعنی : لطفا نظر خودتون رو بیان کنید. این یعنی هر نظری باشه می‌پذیرم. اگر غیر از اینه لطفا توی توضیحات ذکر کنید که فقط هر چی میگید رو تایید کنم.
اسمشو نمیدونم ولی یه تیکه از لیریکش اینه Tight as a virgin boy don't get nervous 💀💀💀

از sza??

Make me water هم خیلی هاتهههه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

اهنگای البوم اخیر کوک قفلیمن

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅
از sza?? Make me water هم خیلی هاتهههه

اصلا خود سزا و دوجا خیلی هاتن😂

اهنگ وف از کاردی بی هم که خداست.

اگه از ظاهر کسی ایراد گرفتم/ بهش توهین کردم/ سلیقه‌شو زیر سوال بردم و... به خاطر اینه که خودش چنین چیزی خواسته. وقتی تاپیک می‌زنید یعنی : لطفا نظر خودتون رو بیان کنید. این یعنی هر نظری باشه می‌پذیرم. اگر غیر از اینه لطفا توی توضیحات ذکر کنید که فقط هر چی میگید رو تایید کنم.

وپ منظورم بود

اصلا خود سزا و دوجا خیلی هاتن😂 اهنگ وف از کاردی بی هم که خداست.

آره دقیقا kiss me more که خداس خیلی هاتههههطتطکطوطت😂😂

وای اجرای کوچلای دوجا رو دیدی؟؟؟ببینی پرات میریزه اینقدر چیزه😂💔

آره دقیقا kiss me more که خداس خیلی هاتههههطتطکطوطت😂😂 وای اجرای کوچلای دوجا رو دیدی؟؟؟ببینی پرات ...

من فن دو آتیشه ی دوجا کتم چطوری نبینم؟؟ 

یکی از اهنگای مورد علاقمم آهنگ وومنشه. واقعا قشنگه. 

من فن دو آتیشه ی دوجا کتم چطوری نبینم؟؟  یکی از اهنگای مورد علاقمم آهنگ وومنشه. واقعا قشنگه.&n ...

وای دیدیییی اونجا که توی گل بودن وایییی اصلا نباید بچه برد تو اجراهاش😂💔دقیقاااا❤️🔥

2706