2752
2734
عنوان

تجربه داغی و قرمزی صورت😔

145 بازدید | 8 پست

کسی هست صورتش بی دلیل یه دفعه قرمز و داغ بشه؟!

قبلا هفته ای یکی دوبار گاهی اینطور میشد...

الان روزی چندبار اتفاق میوفته...

حتی گاهی تنها نشستم اینطور میشه و چیزی هم  نخوردم  بگم حساسیته..

ولی خب تو زندگی خیلی استرس کشیدم...طوری که دچار هاشیماتو و دیابت  ناشی از استرس شدم😔

کسی تجربه ای مثل من داره؟

خدایا بی نهایت شکرت 🥰ممنون که بارها تو زندگیم بغلم کردی🥰هر وقت صدات زدم بازم مثل همیشه آغوشتو دریغ نکن🤗 و محکم تر از قبل بغلم کن😍 بحق بسم الله الرحم الرحمن الرحیم 😍یا الرحم الراحمین💞

اره.من پارسال بعد یه کرونای شدید اینطور شدم.تا چندماه اینطور بودم.دیگه انقدر عوارض ناشی از کرونای دیگه ای تجربه کردم که این توش گم بود و پیگیرش نشدم

از اون موقع پوستم حساس تر شده

بیاید مهربون تر با هم صحبت کنیم🤝🏻 اینجا فضای مجازیه ولی آدمای پشتش که مجازی نیستن...واقعین...دل دارن🙂
اره.من پارسال بعد یه کرونای شدید اینطور شدم.تا چندماه اینطور بودم.دیگه انقدر عوارض ناشی از کرونای دی ...

من کرونا نگرفتم..

شما خودبخود خوب شدید؟

خدایا بی نهایت شکرت 🥰ممنون که بارها تو زندگیم بغلم کردی🥰هر وقت صدات زدم بازم مثل همیشه آغوشتو دریغ نکن🤗 و محکم تر از قبل بغلم کن😍 بحق بسم الله الرحم الرحمن الرحیم 😍یا الرحم الراحمین💞

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

من کرونا نگرفتم.. شما خودبخود خوب شدید؟

اره عزیزم ولی چندماه طول کشید

بنظرم یه متخصص پوست یا داخلی حتما برو

بیاید مهربون تر با هم صحبت کنیم🤝🏻 اینجا فضای مجازیه ولی آدمای پشتش که مجازی نیستن...واقعین...دل دارن🙂
2731

عزیزم فک کردم تعلیق شدید اما تاپیک زدید . اخه تاپیک زردی چشم و بدن ک سوال پرسیدن جواب ندادید . میشه جواب منو بدید لطفا خیلی نگرانم . چشمام کلا زرد شده پوست بدنمم زرد شده . برا خواهرتون ک تاپیک زردی زدید چی شد ؟ از چیه ؟ میشه جواب بدبد لطفا

با احترام🙏زیر ۱۸ سال نظر ندن ریپ هم نزنن🙏
عزیزم فک کردم تعلیق شدید اما تاپیک زدید . اخه تاپیک زردی چشم و بدن ک سوال پرسیدن جواب ندادید . میشه ...

شما آزمایش چکاپ آخرین بار کی دادید؟؟؟

مربوط به کبد و آنزیمهای کبدی میشع

شما آزمایش چکاپ آخرین بار کی دادید؟؟؟ مربوط به کبد و آنزیمهای کبدی میشع

حدود دو سه ماه پیش بود فک کنم چکاب دادم ولی نمیدونم کامل بود یا نه ؟ البته گفتم چکاپ کامل بده . ازون روز ک پیام دادم زردی چشمام خیلی خیلی کم شده بنظرت بازم لازمه ک برم چکاپ یا نه؟

حدود دو سه ماه پیش بود فک کنم چکاب دادم ولی نمیدونم کامل بود یا نه ؟ البته گفتم چکاپ کامل بده . ازون ...

اگر علائم دیگه ای ندارید میتونید هر ۶ ماه چکاپ بدید...چون تازه آزمایش دادید انشالله همیشه سلامت باشید عزیزم

اگر علائم دیگه ای ندارید میتونید هر ۶ ماه چکاپ بدید...چون تازه آزمایش دادید انشالله همیشه سلامت باشی ...

ممنون بابت پاسخگوییتون . سلامت باشید . انشالله شماهم سالم و سلامت باشید با دل خوش🥰🙏🌹