2752
2734

✓ در ابتدا بگم که این عکس ها رو  خودم نگرفتم. 

✓ من وقتی دلم میگیره یا از مسئولیتی که به عهدم هست میخوام شونه خالی کنم  و خسته میشم ، به عکسای گالریم و چایی😂 پناه میبرم چون من رو از این دنیا جدا میکنن و بعدش با حال بهتری به زندگی و کارم ادامه میدم. 

اگر خواستید میتونید عکس های گالریتون رو اینجا بذارید.😘

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!

منم عاشق عکاسیم

دلمو زنده نگه میدارع

ژیـــــنــا🦂                                             من همونیم که نه مذهبیا قبولش دارن نه غیر مذهبیا.            انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                       رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

🙂خونه مامان بزرگ

رفتار من انعکاس لیاقت شماست:)‌‌‌‌‌‌                            .من تاریکیای روحشو دیدم فهمیدم مشکی رنگ مورد علاقمه>>>>>  خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم ، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم .. با بی حوصلگیم ، با سختگیریم.. خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم  😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که میگی بقیه باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 

ژیـــــنــا🦂                                             من همونیم که نه مذهبیا قبولش دارن نه غیر مذهبیا.            انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                       رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

به به دلم خواست😍😍😍

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!

یه صلوات میفرستید برام 

من لرم اصیل ترین و پاک ترین قوم ایران 😍💙قومی که نه از خاکش کسی برده نه ازش تو کشور دیگه ای پیدا میشه نه لباسش و کشور دیگه ای داره و نه اصالشو مردمی هستن که هیچ وقت ادعای تجزیه طلبی نکردن و تا آخرین نفس پایبند ایرانن🇮🇷ساز و نقاره گوشه به گوشه لباس و موسیقی و موقعیت جغرافیایی و اسم و رسم و جشن و غذا و لباس ما از زمان هخامنشیان بوده و پشت هر کدوم یک اصالت بلنده رقص و لباس لری سنگین ترین و ریشه دار ترین رقص و لباسه .ما معروفیم به مهمان نوازی به سادگی به زیبایی به چشم رنگی بودن به داشتن طبيعت بکر به برنو به کباب به جشن و شادی .ما در قلب زاگرس هستیم زاگرس نشینای واقعی🇮🇷ما هزاران دانمشند 💙 فیلسوف 💙سازنده💙 طراح 💙شهید 💙نخبه 💙فوتبالیست 💙...و هزاران نقش پر رنگ لر داریم که هر کدوم افتخار افرینان لر هستن ما بچه های بی بی مریمیم بانوی سردار لر اولین حامیه حقوق زن در ایران سردار بی بی مریم بختیاری 🇮🇷منم لر تبار از دیار: بختیاری💙تا ممسنی💙 تا خرم آباد💙 تا ازنا💙تا خوزستان💙 تا دسفیل💙 تا اندیمشک💙 تا شوشی💙 تاثلاثی💙 تا بروجردی💙 تا مهکی💙 تا کهکیلویه و بویراحمد💙 تاپل دختر💙 تا گناوه💙 تا نهاوند💙 تا الیگودرز💙 تا تویسرکان💙تا دهلران 💙تا چگنی 💙تا آبدانان💙 تا کنگاور💙 تا درود💙 تا دلفان💙 تا بهبهان 💙تا دهدشت💙.... تا کل لرستانات💪لر زن و مرد هر دو برابرند. لر ینی کریم خان زند به نام ایزد شمشیر کشید و تقدیر رو رقم زد چه کسی همانند آریو برزن سرباز هخامنش حماسه آفرینی کرد سردادر آریوبرزن ، سردار یوتاب ، بویر هخامنشی ، پادشاه کامناسکرس ، اردشیر بابکان ، شاهپور ساسانی ، بهرام یا بویر ساسانی ، پیروز نهاوندی ، بهرام چوبین ، سردار گیلویه لر   ، ابوطاهر لر گناوه ای ، اتابکان لر ،  کریم خان لر زند ، بهادر السلطنه لر بویراحمدی ،  رئیس علی لر دلواری ، کی لهراسب لر بویراحمدی  ، بی بی قدم خیر لرستانی ، تاج الملوک لر چگنی لرستانی ، سردار اسعد و بی بی مریم و شیر علی مردان لر بختیاری ، میرزا محمد خان لر بوشهری ،  خان طلا لر بهمئی ، ولی خان لر فارس ، منصور خان لر باوی ، ناصر خان و عبدلاخان لر بویراحمدی ،کدخدا محمدتقی لر بویراحمدی ) بازم بگم ؟😎😍💪در آخر زنده باد ایران و ایرانی
2706