2733
2734
عنوان

اخه این چه کاریه

168 بازدید | 28 پست

انقد بدم میاد شوخی های خرکی من از چیزای ترش بدم میاد بعد شوهرم گف بیا ببوسمت بعد تو دهنم از دهنش غره قورت انداخت🤢🤢🤢حالم بهم خورد چندش😩بعد هم خندید  

فقط 13 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.زندگی زناشویی تا وقتی زندگیه که مسائل شخصیشون بین خودشون بمونه 😐🗡🗡🗡🗡

@ومپایر_اعظم     🤢

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.زندگی زناشویی تا وقتی زندگیه که مسائل شخصیشون بین خودشون بمونه 😐🗡🗡🗡🗡

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چ شوخی چندشیییی

خوبه میدونه من بدم میاد😔 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

وای من ک وسوااااس  دارم خداکنه شوهر ایندم اینطوری نباشههههه😣

ح‍‌س‍ م‍‌ی‍‌ک‍ن‍‌م #گ‍‌م ش‍‌دمام‍‌ا ت‍‌ل‍‌خ‌ت‍‌ر از‍ او‍‌‍ن ک‍‌س‍‌ی #د‍‌ن‍‌ب‍‌ال‍‌م ن‍‌م‍‌ی‍‌گ‍‌رد‍ه....:)

این تاپیک چند وقت پیش هم دیدم 

حالا من چطور آب دهنم قورت بدم 🤮🤮🤮🤮

چرا هر کاری میکنید گزارش کار میذارید اینجا 

متأسفم 

🌐از خدا پنهون نیست از من چه پنهون آمارتون دارم 🌐
وای من ک وسوااااس  دارم خداکنه شوهر ایندم اینطوری نباشههههه😣

خداکنه😔

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این تاپیک چند وقت پیش هم دیدم  حالا من چطور آب دهنم قورت بدم 🤮🤮🤮🤮 چرا هر کاری میکنید گزار ...

چون عصبیم ببخشید شما گزارش بزن🥲

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش نمی مدی تعریف کنی اینجا چون واقعا ما هم چندشمون شد

راست میگی🤦🏻‍♀️گزارش بزنید اگه حالتون بد شد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706