2733
2734

من۱۵ هفتم تا یکاری بکنم لکه بینی دارم‌.کار سنگین نمیکنم ..الانم افتادم ب لکه.فردا میرم پیش دکتر خواستم ببینم کسی مثل من بوده؟

من خانم هستم لطفا سوءتفاهم نشه😙😙

من 

بارداری اولم هماتوم داشتم از لکه بینی شروع شد و خونریزی بعدش پیدا کردم بعدشم سقط شد قلبش دیگه نمیزد🥲💔

حتـے فکـ کردنـ بهتـ عمـ خندهـ رو میارهـ رو لبامـ:)🦋🖇تو دلی من صحیح و سالم به دنیا بیای💙😍عاشقتم من پسرکوچولوم🥺😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چندهفته سقط شد

8هفته صدای قلبشم شنیدم بعضی وقت ها یادم میاد میخام بمیرم ولی خدا جاشو برام پرکرد

حتـے فکـ کردنـ بهتـ عمـ خندهـ رو میارهـ رو لبامـ:)🦋🖇تو دلی من صحیح و سالم به دنیا بیای💙😍عاشقتم من پسرکوچولوم🥺😘
2731
ای بابا من۱۵ هفتم

انشالله چیزی نمیشه استراحت کن