2733
2734

دوستان من ۲۶ روز هست که عمل بلفارو پلک بالا رو انجام دادم.وقتی که به سمت پایین نگاه میکنم احساس سرگیجه ی لحظی و آنی دارم.به بالا یا اطراف نگاه کنم هیچ مشکلی ندارم ولی تا پایینو نگاه میکنم سرم گیج می‌ره و چشام یه جوری میشه.این مشکل رو کسی داشته اطرافتون یا خودتون داشتین؟؟؟؟؟؟

خدایا شکرت به هزار و یک دلیل ،☘️

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
ای بابا چرا عمل کردی  دکترتون خوب نبود؟

پف و افتادگی پلک داشتم شبیه چینیا بودم با اینکه ترک هستم.دکترم خوب بود دوستمم‌ یکماه جلوتر از من عمل کرد پیشش و خیلی راضی بود.منم عمل کردم از نظره ظاهری خوب شدم با قبل از. عملم خیلی فرق کردم ولی دچار سه تا مشکل شدم.خشکی چشم و بازشدن پلکام موقع خواب و سرگیجه موقع نگاه کردن به پایین و اطراف.مستقیم نه ها فقط پایین و اطراف.اگر خوب بشه مشکلاتم میام تاپیک عکس قبل و بعد می‌زارم دعاکن برام خواهرجان 

پف و افتادگی پلک داشتم شبیه چینیا بودم با اینکه ترک هستم.دکترم خوب بود دوستمم‌ یکماه جلوتر از من عمل ...

ان شالله مشکلت حل شه عزیزم ، احتمالا واس شما ورم پشت پلکت زیادبوده زباد برش زدن اینطوری شده نگران نباشن ان شالله بهتر میشی ، واس خشکی چشم برو‌دکتر قطره بدن 

خدایا زمان زیادی به معجزه ات نمونده ....هر کی خوند بگه امین
ان شالله مشکلت حل شه عزیزم ، احتمالا واس شما ورم پشت پلکت زیادبوده زباد برش زدن اینطوری شده نگران نب ...

ممنونم گلم از دعای خیرت.اشک مصنوعی مرتب میزنم