2733
2739

یکی از دامادامون همش اذیت میکنه مدام دوست داره شوهرم جلو بقیه مسخره کنه یا تحویل نگیره خیلی شخصیت سمس داره خیلی  شما خبر ندارید ولی از خدا پنهان نیس من دم نمیزنم هی میرزم تو خودم شوهرمم میگ میگم ن بایا اینطور نیست چون واقعا کشش ندارم دیگ.خودمم دلم ازش خونه .شوهرم خیلی مهربون و سادس خیلی دل نازک یعنی ن بخاطر اینک شوهرمه خدا بالاسره ک تو دنیا مثلش ندیدم ب یادگیش ب محبتش .بچها کوجیک هم عاشقشن

باهاش رو ب رو نشین زیاد 

دکترم فهمیده دردم درد بی درمان توست                            دیدنت رو نسخه حال خرابم کرده است                              بی وفا داروی من گرمای دستان تو بود                              لطف کن دیگر نیا دکتر جوابم کرده است 🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

شوهر خواهر اونقدر ارزش نداره که به خاطرش همسرت اینقدر اذیت بشه و شما صبوری کنی و نادیده بگیری 

رابطه ت رو با خواهرت حفظ کن ولی شوهر خواهر باید کمرنگ تر بشه 

خیلی دوست دارم بدونم اونایی که سلام رو «س» و جواب رو «ج» می نویسن ، با این صرفه جویی در زمان به کجا رسیدن ؟         / لطفا واسه سلامتی همه نی نی ها و پسر من یه صلوات بفرستین😍❤️
شوهر خواهر اونقدر ارزش نداره که به خاطرش همسرت اینقدر اذیت بشه و شما صبوری کنی و نادیده بگیری  ...

کمرنگ ولی بازم عیدا ک میاد جمع میشن من بزور میرم خونه پدرم از استرس ک هم باز چطور میخاد ناراحتمون کنه ...

کمرنگ ولی بازم عیدا ک میاد جمع میشن من بزور میرم خونه پدرم از استرس ک هم باز چطور میخاد ناراحتمون کن ...

شما هم حتی شده شوخی شوخی جوابشو بدین

خیلی دوست دارم بدونم اونایی که سلام رو «س» و جواب رو «ج» می نویسن ، با این صرفه جویی در زمان به کجا رسیدن ؟         / لطفا واسه سلامتی همه نی نی ها و پسر من یه صلوات بفرستین😍❤️
2740
مثلا تیک میندازه یا میخنده یا میره با بقیه دامادها بیرکن  اینو نمیگ جلوش ب بقیه بیشتر محل میزار ...

یه بار تو جمع که شروع کرد مسخره کردن یه حرفی بزن که دهنش بسته بشه یا اگه میخواهی شوهرت نفهمه شوهرت رو یه جوری دور کن مثلا بگو برو به بچه اب بده و.. و جلو همه به شوهر خواهرت بگو جلو فلانی یعنی شوهرت چیزی بهت نگفتم ولی اگه باز بخواهی این مسخره بازی هارو راه بندازی کاری میکنم پشیمون شی اگرم بقیه گفتن چیزی نگفته و ناراحت نباش و غیره باخشم بهش چشم غره برو دیگه از این کارا نمیکنه