2737
2734

شما فردی رو که بیاد خاستگاریتون 

مادر نداره 

دوتا خواهر داره 

خونه جدا 

ماشین شخصی

کارخونه سوهان 

داره و از لحاظ مالی اوکیه 

قبول میکردید ؟؟

از اخلاقیاتش خبر ندارم 

قیافه ش هم همین طور

فقط میخواستم بدونم شما بودید اوکی و میدادید ؟؟ 

میخوام مطمئن شم اومدن رد کنم یا نه 

میگن هفت ثانیه بعد مرگ همه چیو میبینیم!! فکر کنم پس کربلا رفتنم دوبرابر میشه چون دوباره روی ماه اربابم رو میبینم ❤️‍🩹🙂💫💙

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

حالا  دو کلمه باهاش صحبت کن ببینیم قضیه چیه

ما توبه شکستیم ولی دل نشکستیم :)................فاجعه اونجاست که یه نفرو به همه دنیا و آدماش ترجیح میدی ، بعد همون یه نفر ساده ترین چیزها رو به تو ترجیح میده!به قول شاعر : وای بر من، تو همانی که امیدم بودی؟!
از چند سالگی مادر نداره

از پارسال 

میگن هفت ثانیه بعد مرگ همه چیو میبینیم!! فکر کنم پس کربلا رفتنم دوبرابر میشه چون دوباره روی ماه اربابم رو میبینم ❤️‍🩹🙂💫💙
2740

اجازه میدادم بیاد 

باهاش چند جلسه حرف میزدم 

اگه دیدم بد نیست 

یک مدت رفت و امد میکردم 

یک مدت نامزد میموندم 

زود عقد نمیکردم 

تحقیق میکردم 

خانوادش و میشناختم 

بعد تصمیم میگرفتم 

کاربر خیلی قدیمی هستم ... 
حالا  دو کلمه باهاش صحبت کن ببینیم قضیه چیه

😂😂استرس دارم خب ❤️‍🩹🥲

شرایطش خوبه

ولی ترجیح میدادم حداقل 6 ماه در رفت و امد باشیم تا همو بشناسیم 

مخصوصا با توجه به شرایط خاص خانوادشون بیشتر احتیاط میکردم.

ولی حتما بررسی میکردم و اشنا میشدم باهاشون.

شرایطش خوبه ولی ترجیح میدادم حداقل 6 ماه در رفت و امد باشیم تا همو بشناسیم  مخصوصا با توجه به ...

فعلا نزدیک کمتر از یه ماه دیگه میان ولی ممنونم بابت کمکتون 🌹