2752
2734
عنوان

سیلی زدن به مادرشوهر

6540 بازدید | 255 پست

فقط 14 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.زندگی زناشویی تا وقتی زندگیه که مسائل شخصیشون بین خودشون بمونه 😐🗡🗡🗡🗡

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

@اوج_آسمان    

@ومپایر_اعظم    

@زن_ممدقولی    

@djvifjt    

@آوا_هسدم    

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.زندگی زناشویی تا وقتی زندگیه که مسائل شخصیشون بین خودشون بمونه 😐🗡🗡🗡🗡
2731

@پشمایحاجعبدالله    

@ملکه۴۵۵منم‍ 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

همون بهتر که جدا شن الان 

مرد بچه ننه وکور  ومادر شوهری که شعور نداره وبه مرده توهین میکنه ارزش ندارن که بخوای عمرت رو بزاری پاشون 

خنده را معنی سرمستی مکن                                    آنکه میخندد غمش بی انتهاست                     

مادرشوهرا همیشه با عروس لج بودن😒

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من اگه جای دختره بودم یکی هم پسره رو میزدم بعد طلاقم رو میگرفتم تا قرون اخر مهریه رو هم میگرفتم

رفیق تواین دنیا 793093541آدم هست همینطوری که عددهارو نادیده گرفتی،حرفاشونم نادیده بگیر...:)🤞🏻😌ممدقولی✅ممدقلی❌
من اگه جای دختره بودم یکی هم پسره رو میزدم بعد طلاقم رو میگرفتم تا قرون اخر مهریه رو هم میگرفتم

اروم باش😂😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706