2752
2734
عنوان

صدام نازک و دخترونه نیس💔

137 بازدید | 15 پست

من صدام یه چیز حد وسطه کاملا معمولی یعنی یکمی کلفت اون لطافت و نرمی که زن داره رو نداره البته نه اینکه صدام مردونه باشه ها. راستش یکی بهم گفت صدات یکم کلفته خیلی ناراحت شدم خودم صدامو دوست دارم. اینو که گفت دیگه نمیتونم ویس بدم. کاش صدام نازک بود. خیلی ناراحتم دیگه روم نمیشه ویس بدم. البته خودمم سعی نمیکنم با عشوه حرف بزنم

اوج تنهایی یه انسان اونجاست که خودش به «خودش» پناه میبره🖤❤️

اتفاقا من صدام بچگونه اس و اصا خوشم نمیاد 

انگار بچه شش ساله حرف میزنه

صدا باید محکم و رسا هم باشه 

زمخت نباشع فقط 

خدای مهربون هیچ وقت خواسته های بنده هاشو رد نمیکنه یا میگه: باشه یامیگه: الان نه یکم صبر کن یا میگه: چیز بهتری برات درنظر گرفتم از این صرف نظرکن:) 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوست من کاملا صداش مردونه بود 

فک کن من یه مزاحم داشتم گوشیمو دادم دوستم به اسم  بابام دکش کرد 

اخرشم بهترین جا رو ازدواج کرد 

با نمکن اینجور ادما 

میشه برای حاجترواییم یه صلوات بفرستی🌼💖 کاربری دست دو نفره  .... برای غم هایی که فراموش میشوند.... چی میشه منم یه صبح بیدار شم ببینم زندگیم رو رواله دیگه ناراحت نباشم خیانت کرده ناراحت نباشم عشقم زن گرفته  یه دختر خنثی باشم  اونوقت یه ادم جدید اومده تو زندگیم..  چی میشه خدا رو شکر کنم  که خیانت دیدم  و نفر بعدی  خیلی خوبه چی میشه از ته دلم بخندم  چی میشه بازم صدای اهنگو ببرم بالا و بلند بلند بخونم و  مستانه بخندم چی ...  چی میشه برم سرکاری که میخوام  و قوی و مستقل شم چی میشه بابام بهم افتخار کنه چی میشه ای کاش، ای کاش نمیگفتم...
2731

من قبلا از صدای خودم بدم میومد صدامو تغییر دادم

زنگ بزنن بهم با ناز حرف میزنم مامانم بهم میگه درست حرف بزن😰

فقط 12 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولدمه

من کلا صدام کلفت و مردونه س 

هرکسی ندیده صدامو شنیده باور نکرده که دخترم 

ولی هرکی تو واقعیت دیدتم گفته ماشاءالله چقد خوشگلی متوجه کلفتی و بم صدام نشدن

گر بگویم با خیالت...🥺تا کجاها رفته ام؛مردمان این زمانه...سنگسارم میکنند...❤️‍🩹 تویی که میای میپرسی میگی تا کجاها رفته ای به تو هیچ ربطی نداره دنبال دعوایی تا بیام بزنم عه وسط دو نصفت کنم😈                                                                                                                                           اگه جایی دیدی باهات بحثم شد و جوابت و ندادم بدون جواب ابلهان خاموشیست 🤙🏻
اتفاقا من صدام بچگونه اس و اصا خوشم نمیاد  انگار بچه شش ساله حرف میزنه صدا باید محکم و رسا هم ...

منم صدام بچگونس،الان نزدیک ۴۰ شدم یکم بهتر شده،شایدم تلقین میکنم بهتر شده،

اصلا خوب نیست

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
من اونجوریم که اگه یه مدت نازک حرف بزنم خود به خود نازک میشه بعد یه مدت دیگه برمیگرده خودم موندم چجو ...

بنظرت تمرین کنم نازک کنم صدامو؟

اوج تنهایی یه انسان اونجاست که خودش به «خودش» پناه میبره🖤❤️
اتفاقا صدایی ک خیلی جیغ نباشه خوبه خودتو بخاطر همچین چیزی اذیت نکن من اینقدر صدام بچگونه‌ست که هربا ...

وا ای دقیقا زنگ زدم دکتر وقت بگیرم گفت گوشی بده به مامانت😐

یا یه بار یه آقایی پشت در بود از آیفون گفتم بله گفت کوچولو بابا بزرگ هست😐

منم صدام یکم کلفته  خانوادگی اینجوری هستیم

ولی من میتونم به هر شکلی حرف بزنم  صدامومیتونم تغییر بدم

خندمومیتونم تغییربدم خلاصه میتونم تقلیدکنم. همین دیشب داشتم حرف زدن همه ی همسایه مو تقلیدمیکردم شوهرمو دخترام غش میکردن😅😅😅🤣

2706