2733
2734
عنوان

اطلاعاتی در مورد سارکوم میخواستم

143 بازدید | 18 پست

سلام دوستان جواب پاتولوژی من بعداز جراحی اومده نوشته سارکوم استرومایی آندومتر با درجه پایین 

این الان یعنی چی گوگل میزنم نوشته سرطان بدخیم 😭

سلام

نگران نباشین درجه پایین هستش و درمان میشین خیلی زود. اول به یه متخصص تومور استخوانی مراجعه کنین، براتون شیمی درمانی چند جلسه میدن و بعد برحسب نتیجه عمل میکنن یا نمیکنن.شما چطور متوجه شدین؟

نگران نباش درمان سارکوم تومور های استخوانی باید اصولی صورت بگیره اگر تونستی از دکتر میرکاظمی وقت بگیر ایشون از بهترین ها هستن ولی چون سرشون شلوغه خیلی سخت میشه ازشون وقت بگیری

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
سلام نگران نباشین درجه پایین هستش و درمان میشین خیلی زود. اول به یه متخصص تومور استخوانی مراجعه کنی ...

من عمل میومکتومی انجام دادم بعداز عمل فهمیدن میومی که خارج کردن سارکوم بوده نه میوم

نه رحم حفظ شده ولی لوله رحمی سمت چپم خارج کردن

کجا عمل کردید؟ چطوری تو ام آر ، سیتی اسکن یا عکس رنگی گفتن میوم؟ مگه میشه شک نکنن به سارکوم بودنش....؟؟

برای منو قبل عمل ام ار گفت احتمال بدخیمی....رفتم اتاق عمل کل رحم و برداشتن

کجا عمل کردید؟ چطوری تو ام آر ، سیتی اسکن یا عکس رنگی گفتن میوم؟ مگه میشه شک نکنن به سارکوم بودنش... ...

نمیدونم بخدا فقط سه سال بود داشتم سایزش 40در30 میلی متر بود هیچ تغییری نکرده بود هر چند ماه سونو انجام دادم طی سه سال دکترمم مطمئن می‌گفت فیبروم هستش توی دیواره رحم ولی الان عمل کردم خارج کردن جواب پاتالوژی که اومد میگه سارکوم استرومایی آندومتر با درجه پایین و تهاجم بالاست 

تازه من 30بهمن عمل کردم جواب پاتالوژی 28اسفند آماده شده بود منم بعدازعید رفتم گرفتم که فهمیدم اینجوری نوشته و برای تایید نهایی یه آزمایش توصیه کردن 

ولی الان که دکتر دیده برام ام ار ای نوشته 

بیمارستان یاس پیش دکتر داوری تنها عمل کردم

کجا عمل کردید؟ چطوری تو ام آر ، سیتی اسکن یا عکس رنگی گفتن میوم؟ مگه میشه شک نکنن به سارکوم بودنش... ...

به نظرتون احتمالش هست پاتالوژی اشتباه کرده باشه؟؟؟ آخه من طبق چیزایی که خوندم سارکوم رشد دارن ولی واسه من ثابت بود

به نظرتون احتمالش هست پاتالوژی اشتباه کرده باشه؟؟؟ آخه من طبق چیزایی که خوندم سارکوم رشد دارن ولی وا ...

احتمال اشتباه خیلی بالاست....دوباره درخواست پاتولوژی بده‌....چون حق هم با توه...‌بگو به من گفتن فیبروم...قبل عمل باید میگفتن احتمال توده هست نه فیبرم...چون توده سارکم کنتراست بابا نشون میده تو ام آر....

اگه به من میگفتن من درخواست پاتولوژی سریع در ضمن عمل میکزدم...و زودتر میفهمیدم سارکومه رحممو در میاوردم

برای شما چه اندازه بود؟؟؟

منم به خاط مشغله ی زیاد و دوتا بچه کوچیک اصلا وقت چکاپ رفتن نداشتم....۵ سال بعد بچه ی دومم رفتن گفت ۲۳ ساتیمتر شده خیلی بزرگه و فرستاد ام آر....ام آر نوشت به خاطر نامنظم بودن و کنتراست بالا میوم و فیبرم نیست، احتمالا توده ی بدخیمه...باید زود عمل کنید ، در حین عمل میفرستن پاتولوژی سریع اگه بدخیم باشه رحم و تخمدان و خیلی چیزارو برمیدارین....پاتولوژی حین عمل نوشته استروما ....فقط هم رحممو برداشتن....یه ماه میشه عمل کردم...منتظر پاتولوژی هستم ببینم استروماسارکومه یا استروما ندول...

سارکوم بدخیمه ندول خوش خیم

شما خیلی شرایطط بهتره...رشدی هم نکرده...حتما درخواست دوباره برسسی پاتولوژی بده

برای من غریب هم دعا کن خواهر

منم به خاط مشغله ی زیاد و دوتا بچه کوچیک اصلا وقت چکاپ رفتن نداشتم....۵ سال بعد بچه ی دومم رفتن گفت ...

انشاالله که خدا به شما هم سلامتی بده عزیزم برات دعا میکنم که ختم به خیر بشه بیماریت

احتمال اشتباه خیلی بالاست....دوباره درخواست پاتولوژی بده‌....چون حق هم با توه...‌بگو به من گفتن فیبر ...

نمیدونم من فقط عکس رنگی داشتم اصلا بهم نگفتن اسکن یا ام ار ای لازمه توی عکس رنگی هم میوم و فیبروم ثبت شده بود الان که عمل کردم تازه میگن بدخیم بوده و سارکومه برو ام ار ای جواب بیار

2706