2777
2789

من شوهرمو خیلییی دوست دارم ( هنوز عقدیم) 

اونم دوسم داره ، هوامو داره 

ولی خیلیییی وقتا با خودم فکر سمکنم میگم نکنه این دوست داشتن بعد ازدواج عادی بشه😥

به زمانبندی خدا شک نکن❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگر واقعا باهم تفاهم داشته باشید و عاشق باشید

بیشتر میشه تا کمتر

خدای مهربون و خوبم، خدای عزیز و دست داشتنی من،خدای خوبی که همیشه بودی و بخشیدی و من کور دادهات رو ندیدم و غر زدم..منو ببخش مهربون خدا..ببخش کج فهمی ها و دیر فهمی های این بنده گناهکارت رو..میخوام اینجا چندتا آرزو کنم..از ته قلبم میخوام ازت اول سلامتی ظهور امام زمان عج رو، سلامتی همه مریضها و رفع گرفتاریهای تمام گرفتارها، مامان شدن اونهایی که چشم به راهن ،گره گشایی از مشکلات همه ، مخصوصا کسی که الان داره این امضارو میخونه. حاجت دلش رو بده خدا جونم".خودمم یه دنیا ارزو دارم اما فقط  کمک کن که به رضای تو راضی شم.کمکم کن تا خسران دنیا و اخرت نشم،دوستت دارم مهربون خدا‌.‌دوستت دارم... 

من 

اما ندارم 🤣🤣🤣 خب چیه شوهر اینده که دارم تازه دخترمم خیلی دوست دارم 

میشه برای حاجترواییم یه صلوات بفرستی🌼💖 خواهرم تعلیق شد اومده رو این اکانت نوبت اینه🙄 وای بحالت تعلیق شم هااااا
هنوز ازدواج نکردم  معلوم نیس داره به کی میگه تو تهش مال منی 😐😐😐

داره به کی میگه اول تو قطع کن اگه تو نباشی نمیتونم نفس بکشم

درد را باران نمیشورد ولی.... زیر باران زیر باران گریه کن
2801