2733
2734
عنوان

خیلی ناراحتم دلم داره می ترکه

177 بازدید | 12 پست

دوستام گفتن به یکی از رقبام یک ساعت  وقت اضافه دادن رو کنکور 

انقدرررر ناراحت شدم که نمیتونم درس بخونم 

همه میدونن سوالای کنکور به تنهایی سخت نیستن

جواب دادن بهشون تو زمان مشخص شده سخته وگرنه همه بلدن حلشون کنن

به منم اگه انقد وقت میدادن از هر درس ۳۰ درصد اضافه تر میزدم😭😭

بهش گفتم من راضی نیستم حلالت نمیکنم درامدت از شغل ایندت حرامه

بنظرتون خدا این چیزا رو می بینع؟

من هیچ وقت به حق واقعیم نمیرسم💔💔

د/د/س/چ/س😍      ‌‌‌                                                       تابستون راز امضامو مینویسم                                     تاپیک راه برای چاقی دیدین تگم کنید لطفا💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چرا وقت اضافه  تفاوتتون چیه

پارتی داشت💔💔

د/د/س/چ/س😍      ‌‌‌                                                       تابستون راز امضامو مینویسم                                     تاپیک راه برای چاقی دیدین تگم کنید لطفا💕
2731
یعنی چی ۱ ساعت

فزهنگیان ثبت نام نکرده بود گذاشتن بجاش از کنکور اصلی جواب بدع

خب میگفتی منم می‌خوام بشینم جواب بدم 

حوزمون یجا نبود دوستام ک اونجا بودن گفتن

اگر مطمینی شکایت کنآموزش و پرورش  سنجش

اموزش پرورش خودش باهاش همکاری کرد

ادم بدجنسی نیستم می سپارمش ب خدا جوابشو بده

فزهنگیان ثبت نام نکرده بود گذاشتن بجاش از کنکور اصلی جواب بدع

نمیتونه اون فرهنگیان ثبت نام گرده و تو اون تایم تونسته دفترچه های اصلی رو حل کنه البته بعضی حوزه ها اجازه این کارو نمیدن

چه کار به دوستت داشتی  اگر به شما هم وقت اضافه میدادن استفاده نمی‌کردی ؟

نه اتفاقا ماهم ۵ مین زودتر شروع کردن شاید تو باورت نشه ولی صب کردم ۵ دقیقه بگذره بعد شروع کردم چون وجدان دارم میدونم چند نفر خودشو کشتن ب اینجا برسن