2752
2734

من خودم از اون دسته آدما بودم خونه کسی میرفتم کثیف ونامرتب بود همش تو دلم میگفتم چقدر شلخته اس مخصوصا اگه بچه کوچیک داشت آلان احساس میکنم اه اونا منو گرفته بچه داری نمیذاره به خونه برسم خونه ام کثیفه از فرط خستگی و بچه داری نمیتونم یه جارو تمیز میکنم یه جا میمونه انرژیم تحلیل میره .نمیدونم من تنبل شدم یا شمام بهم حق میدید یه پسر ۶ساله و دوقلویی که تازه به شلوغ کاری افتادن.

دقیقا منم قبل بارداری از این غلطا میکردم.

الان نمیتونم بلند شم

چطور ميشود به يك پروانه تبديل شد ؟"بايد آنقدر آرزو و اشتياق پرواز داشته باشی كه ديگر دلت نخواهد كرم باقی بمانی." راز سایه✍🏻 #دبی_فورد

واقعا سخته گاهی قهوه بخور

آنجا که راه نیست خدا راه میگشاید ۱۰/۲۴.....من منتظر یه معجزم یه چیزی که خیلی از خدا خواستم به کمک یه راه حل دوست داشتی برای آرزوم یه صلوات بفرست ♥️ 1402/3/7پشت هر تاپیک یک انسان نشسته نه ربات. به قلب و احساسات اون ادم قبل از نظر دادن فکر کنیم و انسانیت رو زیر پا نذاریم...باشعوری اونجاس که تو جمع چیزی نگی که یهو طرف آب بشه بره تو زمین و دلش بشکنه🍃باشعوری اونجاس که یکی ناراحته بغلش کنی سرشو بذاری رو سینت بگی غصه نخور باهم درستش میکنیم 🍃باشعوری یعنی یکی دلش گرفته زمین و زمانو بهم میبافی تا فقط یه لبخند بزنه🍃با شعوری یعنی پز داشته هامونو ب کسی ندیم 🍃باشعوری یعنی داشته های کسی رو مسخره نکنیم شاید اون تنها دلخوشیش باشه🍃باشعور باشیم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اره خواهر منم ۳ تا داره میگه هر چی مرتب میکنم دو دقیقه بعد کثیفه

خدایا از عمر من بگیر رو به مادرم بده.   دوستان هر کی تونست برای سلامتی مادر من یه صلوات بفرسته. ممنون

عزیزم منم همش همین فکرو میکردم ولی الان با اینکه بچم خیلی شیطونه ولی بازم خونم خیلی مرتبه 

شما بزار بچه ها حسابی شیطونی کنن بعد ک خسته شدن بخوابونشون و همه ی کارا خونه انجام بده

و خدا ناب ترین لیلی دنیای من است...💙🦋✨️

خب شما زیادی سرت شلوغه هم دوقلو هم بچه ی،شش ساله ،ولی من همیشه چه اون موقعی که بچه هام کوچیک بودن چه الان با برنامه ریزی کارامو میکددم نمیذاشتم رو هم تلنبار بشه ،حداقل هميشه ظاهرش باید مرتب و جمع و جور باشه خونه زندگی م 

این روزا از رو  نداری عاشق و معشوق میشن                           من یه لیلی‌میشناسم مهرشو از مجنون گرفت
2706