2752
2734
عنوان

درخواست طلاق دادم شوهرم ترسیده

943 بازدید | 25 پست

درخواست دادم از مشاوره بهش زنگ زدن تلفن رو قطع کرده و نیومد حالا اظهارنامه فرستاد عزیزم من دوست دارم و کلید که داری برو خونه منم با دسته گل میام پیشت😐😐😐

یه آدم چقدر می‌تونه وقیح باشه 

سه ماهه با من قهره سراغم نیومده کل خونوادمو شست گذاشت کنار،آبروریزی کرده حالا که درخواست طلاق براش رفته من شدم عشق زندگیش😐

به بابام زنگ زده قبلا گفته دخترت روانیه حالا تو اظهارنامه گفته پدرت اعصاب نداره 

واقعا دلم میخواد خفش کنم حالم ازش بهم میخوره 

خدایا شکرت که معجزه کردی برام،من با تو به هرچی خواستم رسیدم شکرت که منو نجات دادی🤍🕊️

ببین من تاپیک قبلت و خوندم ب نظرم برگرد سر زندگیت چون همسرت خیلی نقاط مثبت داره

ولی وقتی اروم شدید باهاش صحبت کن که دیگه تو اینجور مسائل به خانواده ها زنگ نزنید و دخالت ندید خانواده ها رو

بگو زنگ زدن ب خانواده یجورایی مثل اینه که براشون کارت دعوت بفرستی بابت دخالت کردن تو زندگی

و بگو اگر کلاف زندگیمون از دست ما خارج بشه و پدرمادرا بیان وسط و قرار باشه اونا تصمیم بگیرن دیگه ما نمیتونیم کاری کنیم و ممکنه حتی کارمون به جدایی برسه 

بیرون ز تو نیست آنچه در عالم هست از خود بطلب هر آنچه خواهی که تویی....."مولانا"

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ببین من تاپیک قبلت و خوندم ب نظرم برگرد سر زندگیت چون همسرت خیلی نقاط مثبت داره  ولی وقتی اروم ...

پس این حرفایی که بهم زده رو چیکار کنم فحاشیا بی احترامیا 

تهدید به طلاق یک ماه تو خونه باهام یه کلمه حرف نمی‌زد بدرفتاری میکرد چطوری اینارو فراموش باید بکنم 

با چه تضمینی برگردم که باز اذیتم نکنه 

خدایا شکرت که معجزه کردی برام،من با تو به هرچی خواستم رسیدم شکرت که منو نجات دادی🤍🕊️
2731
پس این حرفایی که بهم زده رو چیکار کنم فحاشیا بی احترامیا  تهدید به طلاق یک ماه تو خونه باهام ی ...

سلام عزیزم به این سادگی نرو بذار بیشتر بترسه.بعد هم شرط بذار پیش یه مشاور یا روان شناس برید.قرار نیست با هر دعوا و بحثی بدترین عکس العمل هارو داشته باشه پای دیگران وبه زندگیتون باز کنه یا شما رو بی محل کنه واز خونه بیرون کنه.زن باید توی خونه خودش امنیت جانی ومالی وعاطفی وروانی داشته باشه،زنی که اینارو نداشته باشه نمی تونه نه همسر خوبی باشه ونه مادر خوبی برای بچه هاش.بالاخره شما در نهایت باید بچه دار بشین قرار نیست جلوی بچه با شما باز هم این رفتارارو داشته باشه که چه بسا وقتی بچه به دنیا میاد تازه بدتر هم میشن چون فکر میکنن هر بلایی سر همسرشون بیارن به خاطر بچه کوتاه میان.عزیزم حالا که قصد داری برگردی با محکم کاری وبا احترام برگرد.برات آرزوی خوشبختی میکنم

پس این حرفایی که بهم زده رو چیکار کنم فحاشیا بی احترامیا  تهدید به طلاق یک ماه تو خونه باهام ی ...

من حرفم رو پس میگیرم

کل تاپیکات و الان رفتم خوندم 

بنظرم کسی که اول زندگیتونه و هنوز یکسال نشده که زیر یک سقف رفتید اینجوری با تو و خانوادت بدرفتاری و بی احترامی میکنه مرد زندگی نیست

دوم اینکه توی این مدت اصلا دلش تنگ نشده برای زنش؟بخصوص اینکه شما باعشق ازدواج کردید

سوم اینکه از زرنگیش اومده گفته ک تو بری دادخواست طلاق بدی که هم مهریه کامل بهت تعلق نگیره هم بتونه بزنه عدم تمکین و اینکه زنم ول کرده رفته خونه باباش

ب نظرم با ی وکیل حاذق مشورت کن و حتما یک وکیل خوب بگیر

چون این زندگی که سه ماهه از هم خبر ندارید واقعا ب درد نمیخوره

بخوص اینکه میگفتی تو دوران نامزدی و عقد همش تو دعوا شما پیش قدم میشدی مردی که منت زنش و نکشیه و نازش و نکشه ب درد نمیخوره همین اول کاری تا بچه دار نشدی جدا شو

چون از مادرشم تو آینده کم نمیخوری جفتشون لنگه همن که سریع آبروی تو رو پرچم عثمان کردن تو فامیل و همسایه آدم با دشمنشم اینکار رو نمیکنه چ برسه ب زن و عروسش

من حرفم رو پس میگیرم کل تاپیکات و الان رفتم خوندم  بنظرم کسی که اول زندگیتونه و هنوز یکسال نش ...

این شخص اگر واقعا پشیمون بود تو همون یک ماه ک تو یک خونه باهم قهر بودید پیش قدم میشد یا وقتی شما پیش قدم شدید باهاتون آشتی میکرد

یا وقتی که پیام دادید جوابتون و میداد

یا وقتی رفتید لباس هاتون رو بیارید رفتار درستی نشون میداد نه اینکه در و قفل کنه و جوابتونم نده

سلام عزیزم خوبی کوتاه نیای یا درستش کن یا تموم بزار خودش بیاد دنبالت

سلام عزیزم نه این دفعه دیگه به راحتی کوتاه نمیام 

تا از مشاوره برای طلاق بهش زنگ زدن یادمان افتاده برام اظهارنامه عاشقانه فرستاده ولی همش داره نقش بازی می‌کنه دیگه بهش اعتماد ندارم

کاش بر میگشتی تو خونه ات تو چیزی رو برای از دست دادن نداری

چطوری برگردم وقتی حاضر نیست برای من و زندگیمون تلاش کنه فقط اظهار نامه فرستاده برگرد بیا خونه ولی جونش درمیاد به خودم زنگ بزنه حرف بزنیم 

از مشاوره بهش زنگ زدن گوشی رو قطع کرد چند روز دیگه ام نوبت داریم حداقل نمیاد باهم حرف بزنیم بگه دردش چیه فقط روحمو داغون کرده

چطوری برگردم وقتی حاضر نیست برای من و زندگیمون تلاش کنه فقط اظهار نامه فرستاده برگرد بیا خونه ولی جو ...

بابا گردنش افتاده ببین دور شدی یادت رفته اخلاق خوباشو برو تاپیک اولیات بخون ببین طرف از اول که بد نبوده.از همون استفاده میکردی برمیگشتی...واقعا گردنش افتاده ببین فک نکن که نمیخادت چون تو بهش هم گفتی مهریه ام رو نمیخوام ولی نمیاد

بابا گردنش افتاده ببین دور شدی یادت رفته اخلاق خوباشو برو تاپیک اولیات بخون ببین طرف از اول که بد نب ...

چی گردنش افتاده

2706