2733
2734

من از جمعه تا الان باهاش قهرم با اینکه حق با منه جوری دعوا کردیم که مادرشوهرم فهمیدم همه گفتن مقصر شوهرس  بعددامشب مهمونی دعوتیم اونم پیش قدم نمیشه بعد منم نمیرم تا متوجه اشتباهش بشه  چیکار کنم که اشتی کنه 😂

الانم طولانی ترین قهرمون شده فک میکنم خیلی زیادشده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

ده ساله ازدواج کردیم دعوا کردیم ، بحث کردیم ، دادگاه هم رفتیم ولی تا حالا قهر نکردیم و بچه هامون اصلا نفهمیدن

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
ده ساله ازدواج کردیم دعوا کردیم ، بحث کردیم ، دادگاه هم رفتیم ولی تا حالا قهر نکردیم و بچه هامون اصل ...

ایییه ما دعوا کردیم همه فهمیدن و از اینکارش پیش قدم نمیشم  

همیشه چند ساعت  یا نهایت دو سه روز بود.

چند ماه پیش شد سه هفته.داشتم پشیمون میشدم که اومد آشتی کردیم.😂

حسین جان❤️سلام من بر تو باد در تک تک روزهایی که جهان هست،ماه و خورشید هست،آسمان هست،...امااااا من نیستم🌸از امروز(۲/بهمن/۱۴۰۲)نگران از دست دادن کاربریم نیستم.😊😌همیشه سکوت نشانه‌ی تایید حرف طرف مقابل نیست.گاهی نشانه‌‌ی قطع امید از سطح شعور اوست...!👌خدای قشنگم؛خدای من♥️این روزها بیشتر حواست به من باشد!میگویند بزرگترین شکست از دست دادن ایمان است...حواست باشد که من شکست نخورم!من هنوزم تو را به نام قاضی الحاجات میخوانم؛حتی اگر همه‌ی التماس‌هایم را نادیده بگیری...هنوز هم تو را الرحمن الراحمین میدانم؛حتی اگر سخت بگیری...هنوز هم تو همان خدایی! اما من...نگذار که از دست بروم عزیز دلم😍من امیدم به توست...برای دلم امن یجیب بخوان!امن یجیب بخوان تا آرام شود این مضطرب...تا آرام گیرد این قلب نا آرام من...♥️سلام علی آل ابراهیم🖤جان فدای وطنم♥️خاک ایران کفنم♥️
ایییه ما دعوا کردیم همه فهمیدن و از اینکارش پیش قدم نمیشم  

ما توو خونه باهم زندگی میکردیم ولی می‌رفتیم دادگاه برای جدایی الان ۵ سال گذشته بابام نمیدونه اون موقع اینکارو کردیم 

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی