2737
2734

اصلا از بحث دل گذشته شرایط خونه موندن دیگ ندارم

ازشون خسته شدم یسری بی احترامی ها بوده که حرمت ها شکسته شدع 

از تنهایی زیاد دارم می‌میرم نه رفیقی نه خواهری نه چیزی 

دلم میخاد برم سر خونه زندگی خودم بچه دار بشم 

هوففف

خواستگار مناسب نیومده هنوز برام 

برام دعا بکنید که دیگ ازدواجم جور بشه خسته شدم

میدونم ازدواج چیزی نیست نیایید بگید مستقل شو فلان شو که بدتر اذیت میشم 

همه ی دنیام دخترم مدیسا🦋💕اینجا دفتر خاطرات و دفتر برنامه ریزی آینده منه،پس دوست عزیز با عقده ای بازی انرژی منفی برام نزار                              رو حرفا و تاپیک ها حساب باز نکن✋❌ به پیر به پیغمبر دست دونفره

چند سالته 

تاریخ نشون داد اینو                                                                                                                                     (((نفرین مادران جگر سوخته و داغ فرزند دیده گیراست)))                               👌🏻۱۴۰۳/۰۲/۳۱👌🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چند سالته 

۲۱ سالمه اما ربطی به سنو سال نداره

همه ی دنیام دخترم مدیسا🦋💕اینجا دفتر خاطرات و دفتر برنامه ریزی آینده منه،پس دوست عزیز با عقده ای بازی انرژی منفی برام نزار                              رو حرفا و تاپیک ها حساب باز نکن✋❌ به پیر به پیغمبر دست دونفره
2740
مگ تو دوس پسر نداشتی؟

دارم 

چند سالته و اهل کجایی 

شهرکرد ۲۱

2706