2733
2734

نزدیک ۱۷ روزه ک کاتیم اخرین بار دیدمش دستاشو گرفته بودم بغلش بودم:)) ولی جوگیر شدم و با فتنه ریختنای پسر عموش کات کردم همون شبش😔😔 ی بار خودش زنگ زد من خاموش بودم ک گفته بود دلم براش تنگ شده 

ی بارم فهمیدم بیمارستانه من زنگ زدم جواب داد گفت نمیتونم حرف بزنم بعدا زنگ میزنم ک ی هفته میگذره زنگ نزد 

استوری های غمگین میزاره اونم ..

یه دختر به شدت احساسی و عاشق اگه فکر میکنی میتونی در این زمینه کمکم کنی دریغ نکن:) و هرجا حس کردی نیاز داری با یکی حرف بزنی میتونی روی من حساب کنی:)💚🕊 عاشق طراحی امیدوارم یه روزی بزرگترین طراح مد بشم و مزون خودمو بزنم و یه لباس ب تک تکتون میدمم🥹💕
چیزی که تموم شده رو با دردش بسوز تا تموم شه زخمتو تازه نکن که بعدا باز بدتر زخم بخوری

اخه من دوسش دارم دارم دیوونه میشم این ک بفهمم با کسی دیگه برع تو رابطه مغذمو سرویس میکنه هر شب دارم خوابشو میبینم ینی اونم بم فکر میکنه؟

یه دختر به شدت احساسی و عاشق اگه فکر میکنی میتونی در این زمینه کمکم کنی دریغ نکن:) و هرجا حس کردی نیاز داری با یکی حرف بزنی میتونی روی من حساب کنی:)💚🕊 عاشق طراحی امیدوارم یه روزی بزرگترین طراح مد بشم و مزون خودمو بزنم و یه لباس ب تک تکتون میدمم🥹💕
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اخه من دوسش دارم دارم دیوونه میشم این ک بفهمم با کسی دیگه برع تو رابطه مغذمو سرویس میکنه هر شب دارم ...

منم دوستش داشتم

یک ماه بعد جداشدنمون ازدواج کرد و الان یک ساله که میگذره

میتونستم برگردم بهش ولی اون خودش میخواست با یکی دیگه باشه

یچیزیه که تموم شده

فکر که میکنه بهت

من حتی بعد یک سال و اندی خوابشو میبینم

یا تو خیابون میبینمش خجالتشو میبینم و سریع از کنارم رد میشه

یعنی هنوزم یجایی تو ذهن همیم

لایک خالی نکن در صورتی لایک کن که میخوای جواب بدی🫶😅
2731
منم دوستش داشتم یک ماه بعد جداشدنمون ازدواج کرد و الان یک ساله که میگذره میتونستم برگردم بهش ولی ا ...

اخه مشکلی نداشتیم خودم کات کردم هی گفت دنبال بهونه ای همش میگم ای کاش اون کات میکرد😂😂😂 بگردم الهی رابطتتون چند وقت طول کسید

اخه مشکلی نداشتیم خودم کات کردم هی گفت دنبال بهونه ای همش میگم ای کاش اون کات میکرد😂😂😂 بگردم الهی ...

من یک سالو خورده ای

البته یک سال قبلش تو اتاق مشاورم واسه کنکور اومده بود مشاوره بگیره دیدمش و یک دل نه صد دل عاشقش شدم

بعد یک سال خودش اومد پیشنهاد داد و بعد چند ماه فهمیدم عه این همونه که پارسال شدید کراش زدم روش

هم بدترین و هم بهترین اتفاق زندگیم بود

بعدم که کات کردیم و اون ازدواج کرد و منم نرفتم تو رابطه تا الان و خب یبار بعد شیش ماه پیام داد ولی یچیز تموم شده بود و تازه روحم درمان شده بود

با اینکه دوستش داشتم 

ولی اون هم ازدواج کرده بود و هم نمیخواستم به خودم ضربه بزنم

ادم چیزی رو که استفراغ میکنه دوباره نمیخوره 

لایک خالی نکن در صورتی لایک کن که میخوای جواب بدی🫶😅
من یک سالو خورده ای البته یک سال قبلش تو اتاق مشاورم واسه کنکور اومده بود مشاوره بگیره دیدمش و یک د ...

الهی بگردم دورت

منم یک ساله باهاش رلم و چند ماه هم باهم رفیق بودیم

کاشکی واسم برمیگشت... تنها نیستی منم خیلی ازین شبا داشتم :)))))))

دورت بگزدم الهی

خیلی سختمه دیروز یه پروف گذاشت لباسی ک من برای تولدش گرفته بودم و پوشیده بود😭🥹

دورت بگزدم الهی خیلی سختمه دیروز یه پروف گذاشت لباسی ک من برای تولدش گرفته بودم و پوشیده بود😭🥹

از خوشحالی مردم😂😂

2706