2733
2734
عنوان

این الان حرف بدیه واقعا؟😐

111 بازدید | 8 پست

با دختره دو ساله هم کلاسم امسال یکم کارام بیشتر باهاش گروهیه و یکم باهم صمیمی تر شدیم 

من داشتم وسایل ازمایشگاهو جمع میکردم درباره امتحان گفت بچه ها گفتن اینو بزن منم زدم ولی میدونستم جواب این نیست و فلان

منم همون‌جوری مشغول گفتم نباید عقلتو می‌دادی دست بقیه

حالا خانوم بعد نیم ساعت میگه من ناراحت شدم بهم این حرفو زدی😐

واقعا برام مهم نیست که چقد لوسه فقط بگین واقعا حرفم بد بوده؟😐😐

و چجوری فردا اصلا محلش نزارم👩🏻‍🦯

کاربری من و دخترعموم💙 آره خب مالِ مفت خوبه، خوشمزه س، اشتها رو باز میکنه، همه ازش تعریف میکنن، هوا خوبه و همه خندونن به خودتون که میرسه سیل اومده، همه چی گرونه و از همه مهمتر منم که توقعم زیاده...

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

حرف بدی نبوده که  براچی تحویل نگیریش😂

خیلی جدی و طلبکار میگه اخه

بعدم حالم از این صمیمیتم باهمه بهم میخوره

کاربری من و دخترعموم💙 آره خب مالِ مفت خوبه، خوشمزه س، اشتها رو باز میکنه، همه ازش تعریف میکنن، هوا خوبه و همه خندونن به خودتون که میرسه سیل اومده، همه چی گرونه و از همه مهمتر منم که توقعم زیاده...
2731
وا معلومه که حرف بدی نزدی

مقصر خودمم که صمیمی میشم وگرنه باید جواب ندم اصلا که برا خودم دردسر نسازم

خیلی جدی و طلبکار میگه اخه بعدم حالم از این صمیمیتم باهمه بهم میخوره

باهاش حرف نزن اصلا 

برو با بقیه بگو بخند بزار جا بیفته 😁😂

#️⃣لطفا مخالف نظر منی ریپ نزن🪧تاپیک های زده شده متعلق به من نیست