2752
2734

روز چهارم پریود هستم و خونریزی خیلی شدیدی دارم . جوری که اصلا نمیتونم راه برم از شدت درد و خونریزی . سونو ندادم . اما احتمال میدم کیست باشه . ببخشید ولی باورتون نمیشه خیلی خیلی داغونم 🫠🫠

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

عزیزم همیشه همینطور بودی؟

اگه همیشه خونریزی زیاد داشتی پس عادیه خونریزی زیاد به علت رحم گرمه

پس کی میای تو دلم فندق مامان🥹خیلی چشم انتظارتم جوجه ی من🥲یعنی میشه ۵ روز دیگ بی بی چکم مثبت بشه۱۴۰۲.۱۱.۱۴🥹بعد ۱۵ روز تاخیر نشد ک مامان بشم۱۴۰۲.۱۲.۲😊ولی من ناامید نیستم 🥰من قول تورو از امام رضا گرفتم عزیز مادر۱۴۰۳.۲.۱۳😊میدونم دست خالی از حرمش برنمیگردم🙏
2731
رحم گرم ؟ آره اکثرا همینجوریه.  خیلی دردناک و غیر عادیه

اره من خونریزی کمی دارم و تا روز سوم خوبه بعد اون در حد چند قطره هست تا تموم شه

پرس و جو کردم گفتن رحمت سرده اگه تا ۵ روز خونریزی زیاد باشه رحم گرمه 

حالا برای اطمینان بعد ک پاک شدی دکتر برو 

پس کی میای تو دلم فندق مامان🥹خیلی چشم انتظارتم جوجه ی من🥲یعنی میشه ۵ روز دیگ بی بی چکم مثبت بشه۱۴۰۲.۱۱.۱۴🥹بعد ۱۵ روز تاخیر نشد ک مامان بشم۱۴۰۲.۱۲.۲😊ولی من ناامید نیستم 🥰من قول تورو از امام رضا گرفتم عزیز مادر۱۴۰۳.۲.۱۳😊میدونم دست خالی از حرمش برنمیگردم🙏
اره من خونریزی کمی دارم و تا روز سوم خوبه بعد اون در حد چند قطره هست تا تموم شه پرس و جو کردم گفتن ...

ببین دفعه  قبلی رفتم غسل کردم بعد ۷ روز، اومدم . ده دقیقه نگذشته عین روز دوم خونریزی داشتم . دو روز دیگه خونریزی داشتم تا بند اومد . من فکر میکردم بخاطر کیست هستش . چه جالب نمیدونستم رحم سرد و گرمه

2706