2752
2734
عنوان

هرچی در میارم میرم طلای دست دوم میگیرم که خونه بخرم

| مشاهده متن کامل بحث + 2726 بازدید | 128 پست
حالا ایشون ارزو کنه طلا میره بالا؟ الان دیگه طلا چه بالا بره چه پایین همه تو ضرریم

ن عزیزم ایشون آرزو کنم طوری نمیشه اما ما باید ب فکر هر قشر و فردی باشیم نوعی انسانیته

ارزوهام برای خدا مینویسم اگه دوس داشتین یک آمین بگید...کمی به ارامش برسم و همیشه با همسرم برای هم بمونیم...سلامتی و خوشبختی دخترم .خودم‌.همسرم ...سلامتی طول عمر پدرمادرم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

گلم سقفش تا ۳۸۶۰رفته این یعنی باز تا اون حد میره بعد انتخابات امریکا خیلی از این حرفا بیشتر میشه خ ...

آره خب مسلمه با انتخابات آمریکاه بیچاره میشیم. من نمیخام کارم بمونه تا اون موقع

دولتم برنامه ش اینه تو همین محدوده 60 تومن دلارو نگه داره. طلام با اون تغییر میکنه دیگه. منتها این زمان بندی من یه جوریه میخام شهریور بخرم. تا اون موقع بیاد پایین من سختم میشه خونه خریدن

2731
میدونم عزیزم.  ولی من چون قیمت بالا خرید کردم دیگه بیاد پایین ضرره، سرمایه م هیچ شده، نمیتونم ...

می دونم عزیزم تقصیر مردم نیست که من خودم از قبل عیدپول جمع کردم طلا بخرم بالا رفت نتونستم .نترس خونه رو بخر از ضرر نترس خونه هم با طلا بالا می ره یا قرض وو ام بردار طلاتونگهدار بعدا بفروش

ومن خدا را دارم درمیان همه‌ی نداشته هایم....
من یه مقدارپول دارم نزدیک ده  کارمیکنم پولاموجمع میکنم چی باهاش بگیرم که سودباشه

اگه میتونی یه یکی دو سال نگه داری، همون طلای دست دو بهترین گزینه است. اجرت نداره. سرمایه حفظ میشه. 

بهد یکی دو سالم حتما سوده

اگه میتونی یه یکی دو سال نگه داری، همون طلای دست دو بهترین گزینه است. اجرت نداره. سرمایه حفظ میشه.&n ...

طلای دسته دوم بافاکتورمیدن یا بدون فاک

سکه پارسیان چی خوبه؟ یا دست دوم بهتر؟ 

خدایا چنان کن سرانجام کار 🙏توخشنود  باشی وما رستگار🙏🌹
طلای دسته دوم بافاکتورمیدن یا بدون فاک سکه پارسیان چی خوبه؟ یا دست دوم بهتر؟ 

پارسیانم خوبه اما جای مطمئن بگیر، ممکنه تقلب باشه. یه بار اینطوری خرید کردم. حواست جمع باشه. 

برا طلا چه دست دوم چه تازه فاکتور میدن.

پارسیانم خوبه اما جای مطمئن بگیر، ممکنه تقلب باشه. یه بار اینطوری خرید کردم. حواست جمع باشه.  ...

جدی  

چطوری فهمیدی تقلبیه؟ 

پارسیانم خوبه اما جای مطمئن بگیر، ممکنه تقلب باشه. یه بار اینطوری خرید کردم. حواست جمع باشه.  ...

الان پارسیان چنده؟ 

الان برای خرید دست دوم برم خوبه؟ 

2706