2752
2734
عنوان

خواستگار

399 بازدید | 22 پست

۲۷سالمه ولی تاحالا یدونه خواستگار نداشتم 

۷سال پیش ب اجبار مامانم با کسی نامزدی کردم ولی بعدش اون خیانت کردو جداشدیم توی این چندسال ی خواستگار حتی بدرد نخور هم نداشتم ک امیدوار بشم کمی همه اطرافیانم ازدواج کردن یا در شرف ازدواجن حتی خواهر دوقلوم 

ف اا

ل

گرفتم بهم گفتن ک برات دعاشده ولی دعای برگشت از طرف همون خانواده نامزد سابقت و همین باعث سنگینی شده و ازدواجت ی جور معجزس 

خیلی ناراحتم خیلی زیاد

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

به فاللگیر گفتی قبلا نامزد داشتی؟ یا خودش حدس زد و گفت دعا مال اون بود

از امروز میخوام دختر موفق و جذاب و پرشور و فعالی باشم میخوام آزاد باشم فقط به چیزای خوب و مثبت فکر کنم شاد و شنگول قوی باهوش خوشبخت پر از حس آرامش 
نمیشه طلسمو باطل کنی؟

اینقد سفت و سخته ک هرکار میکنم باز نمیشه قران میخونم چله سوره میگیرم 

از سیدایی ک دعا میکنن کمک گرفتم ولی تا الان فایده ای نداشته 

باورم نمیشد کسی واقعا این کارو کرده باشه تا چندروز پیش ب گوشم رسید ک واقعا این کارو کردن چون فامیل بود ب گوشم رسید 

توهم بختمو بستن از ذهنتون بیرون کنین تورو خدا ایت الله بحجت سفارش کردن به نیت ازدواج صلوات زیاد بگی ...

عزیزممم من خودم و دوستام پیش ی نفر ☕ گرفتیم هر چی گفت درست بود یکی از دوستا مشکل شما و داشت بخای میتونم شمارشو بدم

2706