2752
2734
عنوان

اونایی که به تازگی اسم عوض کردن

| مشاهده متن کامل بحث + 1347 بازدید | 111 پست

چرا اسم هاتون رو دوست ندارین همه اسم ها از نظر من زیباست

حتـے فکـ کردنـ بهتـ عمـ خندهـ رو میارهـ رو لبامـ:)🦋🖇تو دلی من صحیح و سالم به دنیا بیای💙😍عاشقتم من پسرکوچولوم🥺😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
از ام البنین به رها قبل از اینکه وارد دانشگاه بشم عوض کردم 

چقدر هزینه دادین برای دادگاه و اینا ووکلا چندماه شد 

من فکرکردم فقط برای زینب و زهرا و فاطمه سخت گیری میکنن ام البنین رو که باید راحت عوض میکردن

چو تخت پاره بر موج رها رها رها من 🌊🕊
چرا اسم هاتون رو دوست ندارین همه اسم ها از نظر من زیباست

چون از نظر شما زیباست از نظر من زیبا نیست من وقتی اسممو صدا میزنن تمام انرژی منفی وجودم و میگیره و ازش متنفرمممم

ینی اول برم ثبت احوال؟

اگه میدونی کدوم دفتر پیشخوان شهرتون اسم عوض میکنه نیاز نیس بری همون برو دفتر پیشخوان اگر نه برو بگن کدوم دفترا اسم عوض میکنن میری اونجا فرم پر میکنی و اونا خودشون فرمو میفرستن ثبت احوال اینا بعد اگه اسمت مذهبی نباشه حتما عوضش میکنن.در کل تو کارت با دفتر پیشخوان دولته که یه باجه مخصوص دارن به اسم ثبت احوال

پندی برای یک عمر: نگذار مردم درباره ات زیاد بدانند🤞🎀💟🌾
چون از نظر شما زیباست از نظر من زیبا نیست من وقتی اسممو صدا میزنن تمام انرژی منفی وجودم و میگیره و ا ...

خب از نظر منم اسم منم زیبا نیس نازنین

حتـے فکـ کردنـ بهتـ عمـ خندهـ رو میارهـ رو لبامـ:)🦋🖇تو دلی من صحیح و سالم به دنیا بیای💙😍عاشقتم من پسرکوچولوم🥺😘
منم حس خوبی دارم بهش  از وقتی اسمم رو عوض کردم کلی اتفاقای خوب زندگیم رقم خورد

خوشبحالتون😭 منم از اسمم متنفرم کسی صدام میکنه انرژی منفی بهم دست میده   ولی از خودم گذشتم چون اسمم زینبه عمرا عوض کنن  امیدوارم خواهرمو بتونیم عوض کنیم تا چندماه دیگه میره مدرسه

حقیقتش از دوره ریاست، رئیسی سختگیری ها بیشتر شده  من حدودا یه تومن خرج کردم

اره خیلیییی😒   شما تازه عوض کردین؟

ممنون از کمکتون راستی

اگه میدونی کدوم دفتر پیشخوان شهرتون اسم عوض میکنه نیاز نیس بری همون برو دفتر پیشخوان اگر نه برو بگن ...

عزیزم ممنون 

اگه مذهبی باشه چی میشه؟

اسمش مائده هست..

2706