2733
2734
عنوان

اونایی که به تازگی اسم عوض کردن

| مشاهده متن کامل بحث + 1347 بازدید | 111 پست

یکی از دوستان ما اسمش زهرا بود وکیل گرفت و عوض کرد اسمش ولی حالت عادی اسم های مذهبی رو با دو تا شاهد بدون وکیل عوض می کنن دوست من 7 سال پیش عوض کرده بود اما الان راحتتر شده

اسمتو یادم نیست اما یادمه که خیلی دوست داشتم... (دیالوگ رضا کیانیان)
ادامش:اسم فامیل جدیدتون اگه تو شهرتون چن نفر همین اسم فامیل باشه باید از یکیش رضایت بگیری بیاری ک مش ...

وای چه عجیب😶

مرسی واقعا خیالم راحت شد همش فکرمیکردم مائده امکان پذیر نیست عوض کردنش😍

چو تخت پاره بر موج رها رها رها من 🌊🕊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یکی از دوستان ما اسمش زهرا بود وکیل گرفت و عوض کرد اسمش ولی حالت عادی اسم های مذهبی رو با دو تا شاهد ...

مرسی عزیزم ولی میگن سخت ترشده از دوره ی رییسی 

مائده راحت تر از زهرا عوض میشه امیدوارم کار به وکیل نکشه😁

چو تخت پاره بر موج رها رها رها من 🌊🕊
یکی از دوستان ما اسمش زهرا بود وکیل گرفت و عوض کرد اسمش ولی حالت عادی اسم های مذهبی رو با دو تا شاهد ...

ببینید اول باید بریم دادگاه یا اول بریم پیش وکیل یا اول ثبت احوال؟

کاش دوستتون عضو نی نی سایت بودند سوالاتم رو می‌پرسیدم.من دنبال کسی هستم زهرا و فاطمه عوض کرده باشه

2731
خب دخترخاله ی شما اسمشو دوست داره دلیل نمیشه بقیه هم دوست داشته باشن 😶 ماهم جلو خواهرم از اسمش تاب ...

انشالله خیره ولی خوب فکر کنید در مورد اسم‌جدید که بعدا پشیمون نشید و این اسمشم بعدها خوشش نیاد

کی فکرشو میکرد‌ یه روزی حرفامونو به آدمایی بگیم که تاحالا ندیدیمشون...!🥲🥲🥲
یعنی اصلا امکان تعویض فاطمه و زهرا نیست؟ دیدید کسی این اسامی رو عوض کنه؟

به سختی موافقت میکنن باید دلیل خوب بیاری واسه عوض کردنش و شاهد ببری و از طریق دادگاه اقدام کنی

پندی برای یک عمر: نگذار مردم درباره ات زیاد بدانند🤞🎀💟🌾
ببینید اول باید بریم دادگاه یا اول بریم پیش وکیل یا اول ثبت احوال؟ کاش دوستتون عضو نی نی سایت بودند ...

شما اول خودت اقدام کن اگه عوض نکردن وکیل بگیر اول یه استشهاد بگیری که دو اسمه هستید و همونا باید به عنوان شاهد بیان و شماره ثنا داشته باشن و گرنه به عنوان شاهد قبول نمی کنن

اسمتو یادم نیست اما یادمه که خیلی دوست داشتم... (دیالوگ رضا کیانیان)