2752
2734
عنوان

عکس بردار دندانپزشکی بهم گفت

311 بازدید | 13 پست

این لباس رو مثل کوله بنداز ، منم از پشت انداختم ، حالا باید از جلو مینداختم 😑 بهم چیزی نگفت ک درست کنم

یعنی عکسم خراب افتاد یا برام خطرناک بود ؟ 

عکس opg بود 

عکس طوریش نمیشه

اشعه بیشتری بهتون برخورد کرده

معتقدم آقایون جنس "مخالف" خانم ها نیستن، بلکه تنها جنسیتی "متفاوت" با اونها دارن و این تفاوت، نه تنها مانع اظهار نظر نیست، بلکه میتونه برای هر دو طرف، دربردارنده موارد آموزنده و مفیدی باشه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
چیکار کنم حالا ؟؟؟؟

هیچی

واسه سری بعد، یاد گرفتید دیگه 🙂

معتقدم آقایون جنس "مخالف" خانم ها نیستن، بلکه تنها جنسیتی "متفاوت" با اونها دارن و این تفاوت، نه تنها مانع اظهار نظر نیست، بلکه میتونه برای هر دو طرف، دربردارنده موارد آموزنده و مفیدی باشه
خاک تو سر خوب چرا بهم نگفت درست کنم  خوب مثل کوله از پشت میشه  باید میگفت از جلو بنداز&n ...

باید اطلاع میداد

چون وظیفش همین بوده

عزیز جان نگران نباش من از بچگی تا الان هزار بار رفتم عکس های مختلف گرفتم و اشعه بهم خورده چیزی نمیشه گلم 

منتهی دفعه بعد که رفتی حتما سوال کن درست پوشیدی یا نه 

و اینم شد یه تجربه واست غصشو نخور دیگه 🙂🌹